ODHALENO: 15 věcí, které jsou podle žen na mužích extrémně sexy. Pánové, tohle nikdy nepodceňujte!

Někdy se přitažlivost skrývá v těch nejmenších detailech.

Pokud jde o přitažlivost mužů, existuje spousta různých faktorů než jen dobrý vzhled, které mohou z každého chlapa udělat toho nejvíc sexy na celé planetě. Ženy mají pocit, že pro muže musí být dost jednoduché zvýšit svou přirozenou atraktivitu pomocí několika tipů a triků, a změnit se tak v alfa samce. Od oblečení přes způsob, jakým ho nosí, po starý dobrý účes. To a mnohem více dělá muže v očích ženy neodolatelným. Abyste tedy, pánové. příště přesně věděli, jak toho dosáhnout, sepsali jsme pro vás těchto 15 vlastností, na kterých když zapracujete, dostanete i tu sebenepřístupnější ženu.

1. Vousy

Studie dokázaly, že muži s vousy jsou pro ženy přitažlivější než ti s oholenou tváří. Dobře udržované strniště i bez sebevětší námahy dostane každou ženu do kolen.

2. Výrazná dolní čelist

Není tajemstvím, že muže s ostrými obličejovými rysy a hlavně s výraznými čelistmi, jsou nejčastěji vyhledávání jako modelové. A to díky lepšímu odrazu světla. A pravda je, že takoví muži zdaleka nejsou tolik atraktivní jen pro fotografy, ale stejně působí i na ženy.

3. Červená barva

Studije dokazují, že muži jsou pro ženy atraktivnější, když nosí červenou barvu. Ta totiž stimuluje základní lidské instinkty, které způsobují, že člověk v červené je považován za dominantnějšího. A to ženy dokáže pořádně rozvášnit.

4. Hluboký hlas

Muži disponující hlubším hlasem se ukázali být pro ženy atraktivnější. Výška hlasu v ženě rezonuje velmi zvláštním způsobem a většinou si více pamatuje muže, který má hlas posazen níže.

5. Oči

Oko má velmi specifickou část, kterou žena u muže shledává velmi atraktivní, aniž by si to vůbec uvědomovaly. Jedná se o ohraničení duhovky, tedy tmavší kruh, který ji lemuje. Čím je tmavší a výraznější, tím je muž pro ženu přietažlivější.

6. Výška

Výška člověka může mít vliv na mnoho oblastí jeho života. Nejenže vysocí muži rychleji kariérně postupují, jsou i první volbou pro ženy, které si vybírají muže pro mateřství.

7. Svalnatá postava

Svaly u muže jsou pro ženu signálem, že je dobrý ochránce a zajistí jí bezpečí. Muži mají přirozeně výraznější svalstvo a když je hodně vyvinuté, ženy to instinktivně přitahuje.

8. Smysl pro humor

Muž, který má smysl pro humor a umí ženu rozesmát, je u žen jedním z nejvíce žádaných. Dřív nebo později ženy vždy zjistí, že humor je mnohem důležitější než jakékoliv jiné fyzické vlastnosti.

9. Pěkný úsměv

Muž, který se často směje, ukazuje při tom zuby a lehce zaklání hlavu dozadu, symbolizuje šťastnou a bezstarostnou osobu. A přesně takovou ženy upřednostňují mnohem více než muže, kteří se vůbec nesmějí nebo se neumějí bavit.

10. Laskavost

Asi všichni budete souhlasit s tím, že laskavost je opravdu dobrou lidskou vlastností. A možná vás překvapí, že podle většiny žen je u muže i velice sexy.

11. Dobré zuby

Pokud chtějí muži skutečně doladit svou sexy image, neměli by zapomenout na péči o zuby. Pokud jsou zažloutlé od kouření, je třeba je vybělit. Pokud jsou křivé, je na čase pořídit si rovnátka. Když se s takto ošetřeným chrupem pak muž usměje na ženu, je jeho.

12. Soucit

Ženy milují muže, kteří má smysl pro dobročinnost. Ať už dobrovolně pracuje v útulku, hlídá své neteře nebo daruje dobrou věc. Takto empatický muž způsobí u žen pocit, že vyhrály v loterii.

13. Cestovatel

Pokud má muž spoustu historek o tom, co všechno procestoval a zažil, vypovídá to o něm, že je zcestovalý a vzdělaný člověk a hlavně že má smysl pro dobrodružství. Žena si pak myslí, že život s vámi bude nekonečná zábava, a to ji nenechá chladnou.

14. Rodinný typ

Dokonce i když muž nemá dobré vztahy se svou vlastní rodinou, měl by se chovat dospěle a být k nim milý tak, jak jen dokáže. Žena jej pak uvidí jeho snahu a ocení jeho schopnost vycházet s rodinou za každých okolností.

15. Dobrý kuchař

Pokud muž chce ženu dostat do kolen, měl by se naučit vařit. A nejsou tím myšleny špagety s kečupem. Měl by se naučit připravit alespoň jedno gurmánské jídlo. To když uvaří na večeři a přidá k ní kvalitní víno, má vyhráno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také