ODHALENO: 15 vět, kterými si spolehlivě zkazíte sex! Po čem už si určitě neštrejchnete?

Když v posteli při intimní chvilce řeknete některou z následujících vět, máte pravděpodobně s milováním utrum. Tak se jim radši vyhněte.

Jsou věty, které dokáží váš protějšek v posteli dokonale rozpálit a přivést ho ještě k lepšímu orgasmu. Jenže také existují slova, která vám mohou zaručit, že váš aktuální sex může být také na dlouho tím posledním. Jsou totiž věty a ohrané trapné fráze, které se v posteli při sexuálních hrátkách prostě říkat nesmí. Nejen, že se při nich vlastně docela ztrapníte, ale hlavně už sex opravdu jen tak mít nebudete. Následující věty proto ihned vymažte ze své pomyslné databáze.

1. „Už budeš?“ 2. „Moje bývalá/bývalý při sexu...“ 3. „Čistil/a sis zuby?“ 4. „Radši zhasni.“ 5. „Nekřič tolik.“ 6. „Měl/a bys začít běhat.“ 7. „Jak dlouho asi ještě vydržíš?“ 8. „Za pět minut začínají Simpsonovi.“ 9. „Ani se snad nesvlíkej.“ 10. „Vůbec netuším co to je za pupínky.“ 11. „Co kdyby se k nám někdo přidal?“ 12. „Už je tam?“ 13. „Naši mají klíče.“ 14. „Bez alkoholu to nepůjde.“ 15. „Odnaproti je sem vidět.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také