ODHALENO: 16 způsobů, jak žena vzruší muže i bez sexu. Dámy, za tohle vás budou partneři milovat!

Sex je ve vztahu velmi důležitý, ale muži si užívají i pouhý pocit intimity.

Známou pravdou je, že láska nemá žádná pravidla ani strategie a většinou přijde, když ji nečekáte. Samozřejmě, zvláště muži občas používají nejrůznější finty, aby jí dosáhli. Občas je cesta k ní dost obtížná, a proto pak vyžadují, aby se jim dostalo speciálního zacházení. A i když je pro ně vrcholným potěšením sex, i oni si užívají intimní chvíle bez něj. A jsou rádi, když jim v tomto ohledu jejich snahy oplácí i jejich partnerka. Takže dámy, tady jsou tipy, jak navodit intimní vztah s mužem, aniž by došlo k pohlavnímu spojení. Věřte tomu, že si takové chvíle budete užívat oba dva.

1. Pokaždé, když usínáte, se k vám přitulí, obejme vás zezadu a dopřeje vám pocit bezpečného spánku v jeho náručí. Věřte tomu, že pokud to takhle občas uděláte i vy, a ještě se s ním trochu pomazlíte, bude v sedmém nebi.

2. Prohrábněte se mu prsty ve vlasech a chvíli si s nimi pohrávejte. Tohle je ten nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak navodit opravdovou intimitu.

3. Přejíždějte mu prsty po zádech. Můžete ho jemně škrábat, něžně hladit nebo mu na nich kreslit, co vás napadne. Důležitý je fyzický kontak vašich prstů s jeho zády.

4. Když váš partner řídí, položte mu ruku na stehno. Ukážete mu tak, že jste tady vždycky pro něj, aniž byste řekla jediné slovo. V tomto případě za vás mluví činy.

5. Pokud má váš partner dlouhé vousy, udělejte s nimi totéž, co s vlasy. Prohrabávání se v nich způsobí v muži slastný pocit důvěry.

6. Pokud jej držíte za ruku, nebuďe jako leklá ryba a zkuste například něco nakreslit na vnější stranu dlaně volným palcem. Věřte tomu, že vás to na rozdíl od obyčejného držení se mnohem více sblíží.

7. Pokud chodí do fitka jen kvůli vám, oceňte jeho úsilí, a pohlaďte mu občas obdivně jeho nově nabyté svaly.

8. Ukažte mu, jak bezpečně se vedle něj cítíte. Zkuste někdy usínat na jeho hrudi nebo klíně, místo abyste svou hlavu zabořila do polštáře.

9. Polibte ho na ruce a na čelo. Nemusí to hned znamenat něco sexuálního, prostě mu tím jen ukážete upřímnost vaší lásky.

10. Překvapte ho, když to nejméně čeká, a obejměte ho z ničeho nic zezadu.

11. Vyjadřete svou lásku fyzickou blízkostí. Přitulte se k němu, když sedíte na gauči a sledujete váš oblíbený seriál.

12. Ještě větší intimitu navodíte, když se k němu fyzicky přiblížíte na veřejnosti. Přitiskněte se k jeho tělu nebo ho letmo polibte na tvář.

13. Muži zbožňují, když je čas od času plácnete po zadku. Považují to zároveň za nevinné i vzrušující gesto.

14. Poděkujte mu za jeho laskavost tím, že ho pohladíte po ramenech nebo pažích. Bude vědět, že to mělo smysl.

15. Neberte fyzický dotek jako samozřejmost, ale zkuste si ho opravdu uvědomit. Když vás drží za ruku, stiskněte ji stejnou silou jako on tu vaši.

16. Dejte mu letmý polibek na rozloučenou. Ujistíte ho tak, že vám může důvěřovat.

Sdílejte článek
Štítky láska Ženy muži vztahy sex strategie intimita

Přečtěte si také