ODHALENO: 20 jídel, která zajistí mužům lepší výkony v posteli. Pánové, těmto potravinám se rozhodně nevyhýbejte!

I když máte pocit, že jste v posteli alfa samec, proč nebýt lepší... a ještě navíc díky jídlu!

Máme pro vás dvě otázky:

1. Milujete jídlo?

2. Milujete sex?

Pokud jste na obě odpověděli ano, máme pro vás skvělou zprávu. Existují potraviny, díky jejichž konzumaci budete lepší v posteli.

1. Steak

Červené maso obsahuje železo a bílkoviny – dvě věci, které jsou velmi důležité pro energetickou úroveň a vytrvalost. Takže si před sexem dopřejte pořádný steak.

2. Chřest

Chřest obsahuje vitamín B, který je nezbytný pro správný krevní oběh. Vaše moč sice bude mít po chřestu lehký zápach, ale to je malá cena za to, že při sexu dostanete svoji krev tam, kde má být.

3. Oves

Podle výzkumníků z Institutu pro studium sexuality ze San Franciska muži, jejichž každodenní strava obsahovala oves, měli za pouhých 8 týdnů výrazně zvýšenou hladinu testosteronu, tedy hormonu nadrženosti.

4. Chilli papričky

Kapsaicin, který je obsažen v chilli papričkách, zvyšuje srdeční frekvenci, celkovou tělesnou citlivost a navíc stimuluje produkci endorfinu. Zatraceně dobrá kombinace.

5. Banány

Banány obsahují energii a hlavně enzym, který spouští produkci testosteronu, a zvýšená hladina testosteronu zlepší vaše sexuální schopnosti.

6. Šampaňské

Alkohol dělá lidi nadrženými, to je fakt. Díky bublinkám jsou navíc účinky alkoholu rychlejší a vy toho pro optimální nadržení nemusíte tolik vypít a riskovat že to přeženete.

7. Avokádo

Již od dob Aztéků je avokádo považováno za silné afrodiziakum. Podle Barbary Kleinové, specialistky na potraviny a výživu, obsahuje avokádo velmi vysoké množství vitaminu E, který dodá vašemu tělu a mysli „mladistvou energii a sílu“.

8. Voda

Bez vody bychom všichni zemřeli... a stejně tak zemře i váš penis. Při dehydrataci se snižuje celková tělesná výkonnost, a tak pamatujte, abyste vždy pili dostatek vody po celý den.

9. Česnek

Česnek sice způsobí, že váš dech páchne jako čert, ale stojí to za to. Česnek obsahuje allicin, který zvyšuje krevní průtok, a to znamená lepší erekci a větší citlivost.

10. Celer

Celer stimuluje hypofýzu, která je jednou z nejdůležitějších žláz pro uvolňování pohlavních hormonů. Také obsahuje androsteron, který je součást mužského pižma, které ženy dostává do varu.

11. Granátové jablko

Posvátné Afroditino ovoce je používáno jako afrodiziakum již od doby starověkých Řeků. Kromě historické symboliky granátové jablko zvyšuje produkci testosteronu a snižuje produkci kortizolu, což znamená méně stresu a více vzrušení.

12. Med

Med obsahuje bór, minerál, který reguluje hladinu estrogenu a testosteronu, což je rozhodující pro kvalitní sex. A to není vše, med vám také dodá energii, a to se vždy hodí.

13. Ryby

Chcete-li udělat něco pro váš penis, jezte ryby, obsahují vitamin B3, který zvýšuje průtok krve a vitamin B6, který reguluje hladinu prolaktinu, hormonu, který dělá sex příjemným.

14. Jahody

Jahody mají vysoký obsah vitaminu C, který pomáhá zvyšovat průtok krve. Opět, říkáte si, ale průtok je prostě základ!

14. Kiwi

Stejně jako u jahody, kiwi jsou nabité vitaminem C. Průtok, průtok, průtok!

15. Fíky

Fíky byly oblíbeným ovocem Kleopatry, symbolizují sexualitu a skromnost. Jsou také plné draslíku, flavonoidů a antioxidantů, které vám zaručí jízdu po celou noc.

16. Konopí seté

Nudnější bratr marihuany. Nesmírně užitečné díky velkému množství esenciálních mastných kyselin, které jsou rozhodující pro zdravou produkci hormonů. Přidejte konopná semínka do smoothies anebo si kupte konopné mléko.

17. Vlašské ořechy

Vlašské ořechy jsou superpotraviny pro vaše srdce zvyšující produkci omega 3 mastných kyselin a vitaminu E. Dejte si hrstku a vaše tělo vám poděkuje.

18. Vejce

Vejce mají vysoký obsah vitaminů B5 a B6, které pomáhají vyrovnávat hladinu hormonů v těle a zvládat stres. A všichni víme, že stres je zabiják sexu.

19. Maca

Maca je kořenová bylina, která roste v Andách, je známo, že zvyšuje libido, zvyšuje počet spermií a zlepšuje plodnost. Byly provedeny četné studie potvrzující i afrodiziakální vlastnosti, takže jasná volba.

20. Tmavá čokoláda

Tmavá čokoláda obsahuje fenylethylamin, který působí jako stimulant nervového systému a způsobuje vypouštění endorfinů. Takže čokoláda jako dezert před dnešní nocí je jasná volba.


Přečtěte si také