reklama

reklama

Tipy na dokonalý prstoklad. 1

ODHALENO: Pánové, zlepšete svůj prstoklad! Tuhle tajnou techniku, jak jí to udělat rukou, si vaše holka totálně zamiluje

Publikováno: 04.10.2018
Bude škemrat, abyste jí to takhle dělal pořád!

reklama

Jakmile se dostanete na tu nejcennější metu, tedy do jejích kalhotek, většinou je to první technika, kterou zkusíte. Ruční práce, prstoklad, klikání na myšku... říkejte tomu, jak chcete. Je to však jedna z nejjistějších technik, jak ji dostat do varu a rozpálit do běla. A ještě z ní při tom kalhotky samy odpadnou.

Ne každý chlap ovšem tuto sexuální disciplínu zvládne. Někdy může holce při vašem prstokladu připadat, že jste u ní tam dole něco ztratil a teď to prsty zoufale hledáte, nebo se naopak cítí jak u svého gynekologa. Abyste tak nedopadli, musíte se naučit ten správný prstoklad!

Naprosto nejzákladnější pravidlo je nikdy ji nedřít nasucho. Pokud zatím není sama dostatečně zvlhčená, nasliňte si prsty nebo použijte lubrikant. Druhé pravidlo je, že na holky platí pouze pravidelný pohyb! Takže žádné zběsilé a trhavé pohyby, kdy během pár vteřin vyzkoušíte na jejím klitorisu všechny světové strany. Vsaďte spíše na krouživé pohyby, které se s jejím stupňujícím se vzrušením zrychlujte.

A jaká je ta technika pro opravdové profíky? Chce to velmi dobře pozorovat, jak moc se jí to líbí. V čem je ten trik? Ve střídání intenzity. To znamená, že jí po její svatyni prsty nejdříve přejíždíte velmi jemně, skoro neznatelně jako pírko. Po chvíli ale zrychlíte a trochu přitlačíte. Pokud vzdychne blahem, opět ji jen tak lehce škádlete. A za chvíli zase přitvrďte. Postupně intervaly zkracujte, a jakmile bude jasné, že se blíží k orgasmu, klidnou část vynechejte a doveďte ji až na vrchol.

Další pikantní sexuální rady se dozvíte také v následujícím videu:

COOLfeed 10.9.2018
COOLfeed 10.9.2018
Jak ženy navodí intimitu ve vztahu?

ODHALENO: 16 způsobů, jak žena vzruší muže i bez sexu. Dámy, za tohle vás budou partneři milovat!

Trapnosti při sexu.

10 trapností, které se mužům dějí při SEXU. U tohoto byste se nejradši hanbou propadli!

reklama