ODHALENO: 3 sexuální pohyby, kterými holka udělá každého chlapa! Umíte je taky?

Dovnitř a ven, dovnitř a ven, dovnitř a ven. Pokud na partnerovi zrovna nejezdíte, zůstává všechna dřina na něm. Vypadá takhle váš sex? Pak to chce změnu. A to fakt pořádnou.

Sex je v podstatě týmová práce. A pokud většinu práce necháte v posteli na něm a k jeho přirážení nepřidáte trochu vlastní iniciativy, příliš u něj nezabodujete. A nudná prkna zkrátka chlapy příliš neuspokojí a brzy půjdou o dům dál. Když v tom ale partnera nenecháte samotného a i v pozicích, kdy je přiražení na něm, se zapojíte, uvidíte, o kolik intenzivnější a zábavnější sex bude. A navíc bude váš miláček mile překvapen a vy mu dopřejete tak skvělý orgasmus, že na to jen tak nezapomene. A nebude se vás moci nabažit.

1. Vrtule – Naučte se kroutit boky. Musíte dělat taková kolečka, jimiž budete zvětšovat partnerovo vzrušení, až bude ve vás. Nejlehčí je trénovat v pozici, kdy na partnerovi sedíte, popřípadě když klečíte na všech čtyřech a partner vám to dělá zezadu.

2. Houpačka – Ze strany na stranu, ze strany na stranu, ze strany na stranu. Nejdřív pomalu a pak rychleji. Jednou rychle kmitejte a pak ho mučte pomalými pohyby, kdy vaše boky budou jako houpačka. Uvidíte, že partner vaši novou schopnost ocení.

3. Stahy – A tohle je to nejdůležitější – stahování vaší jeskyňky. To byste totiž měla dělat automaticky i v případě, že neděláte houpačku nebo vrtuli. Trénujte kdekoliv. Prostě jen stáhněte svalstvo, jako by se vám chtělo čůrat a vy se to snažila zastavit. A pak povolte. Partnera při sexu vždy chvíli mučte silnými stisky, pak buďte jemnější a nakonec úplně povolte, aby mohl v klidu přirážet. Změnu pocítíte rychle, a pokud v tréninku nepolevíte, naučíte se časem partnera ždímat jako pomeranč. Což je skvělé třeba ve chvíli, kdy chcete dosáhnout společného orgasmu.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex Ženy orgasmus sex houpačka při sexu pohyby

Přečtěte si také