Dokonalé pohyby k orgasmu. 1
Autor: istock.com Dokonalé pohyby k orgasmu. 1

ODHALENO: 3 sexuální pohyby, kterými holka udělá každého chlapa! Umíte je taky?

Redakce. Publikováno: 21.01.2021
Dovnitř a ven, dovnitř a ven, dovnitř a ven. Pokud na partnerovi zrovna nejezdíte, zůstává všechna dřina na něm. Vypadá takhle váš sex? Pak to chce změnu. A to fakt pořádnou.

reklama

Sex je v podstatě týmová práce. A pokud většinu práce necháte v posteli na něm a k jeho přirážení nepřidáte trochu vlastní iniciativy, příliš u něj nezabodujete. A nudná prkna zkrátka chlapy příliš neuspokojí a brzy půjdou o dům dál. Když v tom ale partnera nenecháte samotného a i v pozicích, kdy je přiražení na něm, se zapojíte, uvidíte, o kolik intenzivnější a zábavnější sex bude. A navíc bude váš miláček mile překvapen a vy mu dopřejete tak skvělý orgasmus, že na to jen tak nezapomene. A nebude se vás moci nabažit.

1. Vrtule – Naučte se kroutit boky. Musíte dělat taková kolečka, jimiž budete zvětšovat partnerovo vzrušení, až bude ve vás. Nejlehčí je trénovat v pozici, kdy na partnerovi sedíte, popřípadě když klečíte na všech čtyřech a partner vám to dělá zezadu.

2. Houpačka – Ze strany na stranu, ze strany na stranu, ze strany na stranu. Nejdřív pomalu a pak rychleji. Jednou rychle kmitejte a pak ho mučte pomalými pohyby, kdy vaše boky budou jako houpačka. Uvidíte, že partner vaši novou schopnost ocení.

3. Stahy – A tohle je to nejdůležitější – stahování vaší jeskyňky. To byste totiž měla dělat automaticky i v případě, že neděláte houpačku nebo vrtuli. Trénujte kdekoliv. Prostě jen stáhněte svalstvo, jako by se vám chtělo čůrat a vy se to snažila zastavit. A pak povolte. Partnera při sexu vždy chvíli mučte silnými stisky, pak buďte jemnější a nakonec úplně povolte, aby mohl v klidu přirážet. Změnu pocítíte rychle, a pokud v tréninku nepolevíte, naučíte se časem partnera ždímat jako pomeranč. Což je skvělé třeba ve chvíli, kdy chcete dosáhnout společného orgasmu.

Zaručené pohyby při sexu. 2

ODHALENO: 3 pohyby, které dovedou ženu k orgasmu. Jak se stanete sexuálním bohem?

V čem nám pomůže orgasmus? 1

ODHALENO: Tohle je důvod, proč byste měli mít každý den orgasmus! Věděli jste, v čem všem vám dokáže pomoci?

reklama