návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 4 důvody, proč byste měla přestat nosit podprsenku. V čem to prospěje vašim prsům?

Vědci přišli na to, že je lepší podprsenku nenosit.
Vydáno: 28.08.2019
Proč nenosit podprsenku?
Autor: istock.com Proč nenosit podprsenku?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento článek potěší nejen řadu pánů, ale také žen. Pokud si totiž stále myslíte, že nošení podprsenky je pro vás prospěšné a navíc tím pořádně dáte mužům na obdiv svůj velký výstřih, možná byste se nad tím měla ještě jednou zamyslet. Podprsenka totiž paradoxně není pro vaše prsa či dokonce i tělo zrovna ideální. Tím, že ji odhodíte, pak můžete na svém těle vysledovat několik nečekaných změn.

Zlepší se váš krevní oběh – Je všeobecně známo, že podprsenky, snižují krevní oběh v těle. Jejich vyhozením z šatníku se vám tak krevní oběh rapidně zvýší, což pomůže nejen vašemu zdraví, ale paradoxně pak i vaše prsa budou vypadat mnohem lépe. Podpoříte tím totiž v těle výrobu kolagenu, díky němuž jsou vaše nárazníky pevnější.

Vaše prsa nebudou povislá - Francouzský vědec Jean-Denis Rouillon 15 let studoval ženské podprsenky a poté přišel s nečekaným tvrzením. Nošením podprsenky vám totiž hrozí mnohem dříve povislejší vnady. Ženy, které se podprsenek vzdaly, zaznamenaly po určité době své bradavky výše téměř o jeden centimetr!

Bude se vám lépe spát – Mnohé ženy chodí spát s podprsenkou. Je to přitom dosti nezdravé. Má totiž velký dopad na váš cirkadiánní rytmus a můžete mít častěji přerušovaný spánek. Pokud se tedy chcete opravdu zdravě a tvrdě vyspat, zkuste rovnou nejlépe spát nahé.

Zvětší se vám velikost prsou – Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Když totiž ženy chodí bez podprsenky, váš pektorální sval se snaží bojovat s gravitací a udržet ňadra co nejvíce nahoře. A tím může zlepšit nejen jejich tvar, ale malinko i zvýšit velikost. Při nošení podprsenky ovšem váš pektorální  sval nepracuje a prsa začínají časem býti právě spíše povislá.

Bikini se snadným přístupem

GALERIE: Nový trend sexy bikin? Tuhle žhavou podprsenku odepnete jedním zmáčknutím!

Modelka má obří prsa!

GALERIE: Tahle modelka má tak obří PŘÍRODNÍ prsa, že jí není žádná podprsenka! Tak velké balony jste ještě nikdy neviděli...

Článek je zařazen v: bez podprsenky , důvody , podprsenka , nenosit , zdraví