ODHALENO: 4 nejlepší sexuální polohy pro holky s malými prsy. Holky, takhle si to užijete i s vašimi lentilkami

Připomíná tvůj hrudník přistávací dráhu nebo žehlicí prkno? Nezoufej. Při těchto polohách se budeš cítit sebevědomě a sexy!

1. Zezadu – silou gravitace z hrudníku přece jen něco vykoukne. A přesně za to tě pak může tvůj kluk chytit. Na druhou stranu tvoje prsa ale neuvidí a nebude moct zhodnotit, jak velká ve skutečnosti jsou. V rukách bude cítit dva příjemné, téměř antistresové balónky.

2. Těsně a hluboko – nasedni na partnera jako kdybys na něm chtěla rajtovat, ale hrudníkem se mu polož na tělo. Prsa se k němu tedy přimáčknou a bude to vypadat, že máš naditý výstřih. To, že máš všechno "nahoněné" vepředu, rozhodně nepozná.

3. Nahoře – možná ti připadá, že při poloze nahoře nezakryješ vůbec nic. Právě pro malá prsa je však ideální. Z klučičí perspektivy, tedy vlastně podhledu vypadají daleko větší, než ve skutečnosti jsou. A výhodou je, že si jimi nevyrazíš zuby, jako holky s velkými nárazníky, co rády rajtují nahoře.

4. Lžíce – poloha naboku je ideální, protože u ní se prsa na sobě namáčknou. Ze dvou nic tak uděláš větší nic, což už je v tvém případě výhra.

PS: Holky, hlavně proboha nemějte žádné komplexy. Pamatujte, co je malé, to je hezké!


Přečtěte si také