reklama

reklama

Mýty o orálním sexu. 1
Autor: profimedia.cz Mýty o orálním sexu. 1

ODHALENO: 3 mýty kolem orálního sexu. Dámy máte smůlu, na tohle už se nikdy nevymluvíte

Publikováno: 05.10.2018
Patříte mezi holky, které nemají rády orální sex a vždy se z něj nějak vymluví? Tak nyní vám 3 nejčastější výmluvy možná zmizely.

reklama

Orální sex muži zbožňují, ale pro hodně holek zase až tak přitažlivý není. Často hledají výmluvy, proč nedotáhnout tenhle pro chlapy slastný zážitek až "do konce". Jenže některé argumenty, které používají, prostě neplatí. Tady jsou 3 z nich.

1. Sperma obsahuje škodlivé látky - A to vám řekl KDO? Je to totiž úplně opačně. Sperma je zdravé až běda. Vědci odhalili, že sperma obsahující spoustu užitečných chemických látek včetně kortizolu, v ženském těle navozuje lepší spánek. Působí dokonce podobně jako antidepresivum. Látky proti špatnému rozpoložení jsou v něm nejméně tři, serotonin nevyjímaje! Ejakulát obsahuje spoustu dalších látek. Sodík, magnézium, kalcium, vitamín C, fruktózu, keratin... Ne, vážně nevíme, co je na něm škodlivého.

2. Partner vás pak bude považovat za příliš submisivní - Pro muže je to jednoznačně důkaz lásky, za který vás bude zbožňovat. Jestliže vás miluje, bude si vás ještě víc vážit.

3. Je to perverzní - To tedy vážně není. Opravdu nevíme, co je na orálu nenormálního, vždyť je to úplně přirozená sexuální aktivita. A muži orální sex rádi přijímají a (když nejsou velcí lenoši) samozřejmě také poskytují. Podle průzkumu se orálnímu sexu věnuje 93 procent sexuálně aktivních Čechů ve věku 15-59 let a 89 % Češek. To už by byl pak perverzní téměř každý.

Orální sex podle zvěrokruhu. 1

ODHALENO: Tohle mají rádi chlapi při orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Jak chtějí, aby si holka hrála s penisem?

Tipy na nejlepší orální sex 1

ODHALENO: 6 tipů, jak to své holce nejlépe udělat pusou! Tímhle orálním sexem ji hned vystřelíte ke hvězdám

reklama