ODHALENO: 6 tipů, jak to své holce nejlépe udělat pusou! Tímhle orálním sexem ji hned vystřelíte ke hvězdám

Ženy orální sex milují. Najít muže s tím správným jazykovým grifem ale není vůbec snadné. Jak se z vás může stát správný orální mistr?

U žen není nikdy nic jednoduché. A platí to i u orálního sexu. Pokud se však muž naučí pár triků a je vnímavý a trpělivý, tak se stane postelovým králem a je pak uplně jedno, jak velkého či malého ho má. Jde zkrátka o to si se svým jazýčkem pořádně hrát. Jenže všichni chlapi to bohužel neumí a ženě do klína se zabořují velice neradi. Stačí se přitom řídit následujícím jednoduchým jazykovým návodem a už vás nebude chtít ze svého klínu pustit.

Nikam nespěchejte – Nevrhejte se hned na věc a ani u orálního sexu nezapomínejte na předehru. Žena potřebuje trochu času na uvolnění a získání sebevědomí. Není si totiž jistá, jestli je dostatečně vymydlená, voňavá a jestli vám bude chutnat. Ujistěte ji o její kráse a kvalitách a přes krk, prsa a břicho se dolíbejte až do jejího klína.

Pravidelný rytmus - Sami máte rádi, když žena při orálního sexu udržuje pravidelný rytmus a vaše vzrušení se muže stupňovat. Stejně to má ráda i ona! Buďte trpěliví a vytrvejte.

Krouživé pohyby - Každá žena to má ráda trochu jinak. Vyzkoušejte klasický pohyb jako u lízání zmrzliny, krouživý, kmitavý nebo takový jako dělá kočka, když pije mléko. Pozorujte, u kterého žena sténá nejvíc. U toho vytrvejte a v pravidelném pohybu nepřestávejte.

Hrajte si - Muži si někdy klitoris pletou s protivníkem, na kterého musí použít hrubou sílu, aby ho přemohli. To ale není pravda! Naopak platí začít jemnějším tlakem a se stupňujícím vzrušením ženy postupně přitvrzovat. Pohrajte si s ní taky trochu! Na klitoris jí jemně dýchněte, nasajte ho, nebo po něm přejeďte ledovou kostkou.

Pomáhejte si - I když máte určitě hbitý a šikovný jazyk, tak nezapomeňte použít i prsty. Jemně ji drážděte a nezapomeňte jí mačkat také její prsa a zadek. A nebojte se zaexperimentovat a sáhnout po vibrátoru.

Naslouchejte jí - S hlavou zabořenou v jejím klíně můžete těžko sledovat její reakce. Našpicujte proto uši! Podle jejích vzdychů a stenů poznáte, jestli dole odvádíte dobrou práci.

Sdílejte článek
Štítky jazyk hvězda ňadra krása Ženy klitoris orální sex tipy odhaleno

Přečtěte si také