ODHALENO: Tohle mají rádi chlapi při orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Jak chtějí, aby si holka hrála s penisem?

Ze sexuálního horoskopu se dá vyčíst snad opravdu všechno!

Co si budeme povídat, každý chlap má rád, když holka zapojí svoje ruce a jazýček a potěší ho pořádným orálním sexem. Jak už to tak ale bývá, každý to má rád trochu jinak. Někdo preferuje pomalé orální hrátky, někdo to má rád zase rychle či s pořádným drážděním. Jak to má rád váš kluk? V tom vám jednoduše poradí jeho znamení horoskopu! Co myslíte, sedí to?

Beran – Jsou samozřejmě tvrdohlaví a chtějí, aby bylo vždy po jejich. A to platí také při orálním sexu. Berani nikdy nenechají holku naplno převzít kontrolu. Naopak jí vždy radí, co má zrovna udělat a orální hrátky neustále komentuje. Musíte tedy poslouchat jeho neustálé požadavky, což pro každou holku není zrovna příjemné.

Býk – Mají to rádi velmi pomalu. Až tak pomalu, že si budete muset únavou vyměnit ruce.

Blíženci – Mají to rádi tzv. “na střídačku“. Tedy, že jim to chvíli děláte pusou a po chvilce naopak zase použijete ruku. A že budete ruku s jazýčkem střídat opravdu často.

Rak – Raci jsou opravdoví labužníci. Rádi totiž strkají penis mezi ženská prsa. Velmi je to vzrušuje a jsou ještě nadrženější, když vidí, že partnerku to vzrušuje taky.

Lev – Toto znamení se rádo cítí jako král, proto s jeho penisem zacházejte jako s žezlem. Chvalte mu ho a říkejte, jak je jeho nádobíčko mohutné a velké.

Panny – Muži ve znamení Panny vyloženě milují, když jim během svého jazykového cvičení dráždíte břicho a pomalu ho hladíte.

Váhy – Váhy jsou znamení harmonie, což se ukazuje i v orálním sexu. Milují totiž, když jim to holka dělá oběma rukama najednou.

Štír – Velice sexuální, ale zároveň intimní znamení. Milují, když se jim během dráždění a olizování jejich penisu koukáte do očí. Oční kontakt během orálního sexu je pro ně velice důležitý.

Střelec – Jsou velmi hraví a milují překvapení. Mají to proto vždy rádi úplně jiným způsobem a taky v případě orálu opravdu nesnášejí rutinu. Nebojte se proto s nimi tam dole experimentovat a vypomoci si třeba nějakou erotickou hračkou.

Kozoroh – Milují předehru, ještě když jsou oblečení. Mají pak obzvláště rádi, když jim holka dráždí penis ještě přes kalhoty a dokáže ho pořádně zmáčknout. Samotný orální sex si potom Kozoroh užije o to více.

Vodnář – Vodnáři se možná nezdají, ale dokážou být pořádní sprosťáci, kteří se nebojí při orálním sexu prasárniček. Mají například rádi hru na doktora a sestřičku, kdy si žena hraje s jeho penisem v gumových rukavicích.

Ryby – V případě Ryb holky nezapojují pouze ruce a pusu, ale také nohy. Neskutečně je vzrušuje, když stojí, zatímco holka leží a svýma nohama mu dráždí nádobíčko. Ostatně, kdo by to nemiloval, že?


Přečtěte si také