ODHALENO: 4 tipy, jak chlapa nejlépe potěšit rukou. Takhle si to nikdy sám neudělá!

V posteli nemusíte partnera potěšit jen sexem či pořádně mrštným jazýčkem, někdy vám k jeho extázi postačí i ruka. Tyhle čtyři triky vám pak pomůžou k absolutně nejlepší masturbaci!

Masturbace patří k tak běžným mužským činnostem jako čištění zubů nebo měnění trenek (u někoho dokonce převládá). Může se vám tak zdát, že je vašich jemných a hebkých rukou škoda a raději zapojíte jinou část svého těla, kterou si to muž sám dobře udělat nemůže. Jenže to je chyba!

Kvalitní ruční prací ho můžete přivést do hlubšího stavu extáze než třeba orálním sexem a pár triky nabrousit jeho meč tak, že do vašeho pouzdra pak zajede tvrdě a nekompromisně a téměř vás protne ve dví.

1. Udržujte pravidelný rytmus – Jestli nedokážete vytrvat v pravidelném pohybu, který je zárukou kvalitní honby na lišku, klidně si k tomu pusťte metronom nebo slovenského rappera. V rytmu Rytmuse budete snáze udržovat pravidelné tempo. Ke konci ale samozřejmě zrychlete a pusťte si třeba country.

2. Použijte obě ruce – Penis uchopte oběma rukama, ale zběsile s nimi netřeste tak, jako kdybyste chtěla vyklepat poslední kapku z lahve kečupu. Jednou rukou si hrajte se špičkou ledovce a něžně přetahujte předkožku (skvěle fungují i krouživé, šroubovité pohyby) a druhou mu pevně stiskněte kořen. Ne ale nosu, překvapivě, jeho penisu (tam, kde penis začíná a u někoho i končí). Pamatujte: Pevný stisk přinese jen zisk!

3. Varlata nejsou jen závaží – Nezapomínejte ani na jeho zásobníky! Zvládnete-li vládnout jeho žezlu jednou rukou, druhou jemně (!) mačkejte a hlaďte varlata. Jen nezneužijte náhlý pocit moci, že teď držíte veškerou partnerovu mužnost ve svých rukách. Otázky typu „Kam náš vztah spěje?“ a „Kdo je ta Ivanka z práce?“ jsou při ruční práci zakázané!

4. Lubrikace! – Není snad nic horšího, než když jeho super citlivý úd začnete dřít svýma zednickýma a popraskanýma rukama, na kterých máte navíc ostré prsteny. Jestli nechcete, aby se partnerův penis cítil jako Ježíš obdarovaný trnovou korunou, prsteny si sundejte, použijte lubrikační gel... nebo si pořádně plivněte do dlaní.

Sdílejte článek
Štítky ruční práce Sex masturbace penis čištění zubů tipy pro ženy

Přečtěte si také