ODHALENO: 4 tipy, jak chlapa při sexu dokonale OVLÁDNOUT! Bude poslouchat, jak vaše jeskyňka potřebuje!

Aneb jak zařídit, abyste si sex co nejvíce užila. A on vás při něm poslouchal jako věrný pejsek.

Taky se vám často stává, že chce končit dřív a vy přitom potřebujete ještě pár přírazů? Nebo se naopak blížíte k cíli, ale partner ne a ne vyvrcholit? Naučte se, jak vzrušeného muže ovládat. Bude to chtít společný trénink, tato snaha se vám však vyplatí!

1. Příprava - Orální sex je jistota, že partnera přivedete do varu. Myslete však na to, že když se mu budete věnovat příliš dlouho, bude mít při sexu problém vydržet. Proto buďte intenzivní, abyste ho správně načala, ale orálu věnujte jen chvíli.

2. Stahování pánevního svalstva - Když potřebujete rychlejší vyvrcholení, začněte se pořádně stahovat a přidejte kroužení pánví. Intenzivní pohyby totiž pomůžou nejenom vám, ale vašemu partnerovi navodí pocit extáze. Chcete ještě přidat? Zesilte sténání! Když naopak potřebujete zvolnit, žádné stahy! Zcela se uvolněte a volte polohu, kde do vás partner nemůže proniknout až po kořen.

3. Sténání - Neexistuje chlap, kterého by nevzrušovalo, když slyší, jak se vám sex s ním líbí. A čím víc sténáte, tím víc ho samozřejmě rozpalujete. Naučte se to ovládat. Vždy, když potřebujete, aby partner zvolnil, ztište se a nedívejte se na něj. Když naopak potřebujete přiblížit jeho vyvrcholení, dívejte se mu do očí a pořádně křičte. Ale s předstíraným sténáním si moc nezahrávejte. Tím si zaděláte v postel akorát tak na problémy.

4. Vydržte! - Možná nevěříte, že stačí říct a partner se neudělá. Ale fakt to funguje! Když se blížíte a partner už vypadá, že exploduje, prostě mu přikažte, že ještě nesmí a povzbuzujte ho k dalším výkonům. Chce to trénink a musíte být přesvědčivá. Váš hlas a výraz však dokážou s partnerem hotové zázraky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také