ODHALENO: 4 tipy na sexy předehry, které chlapa dostanou do kolen. Holky, čím ho dokonale rozpálíte?

Myslíte si, že se nedá předehra pořádně zpestřit? Tak to jste na omylu.

I když muži milují ženu dobývat, tak pokud holka převezme iniciativu a sama ho začne svádět, je to pro ně příjemným zpestřením a vzrušující zábavou. Na předehru pak nebude vzpomínat jako na nutné zlo, ale na sexy praktiku, díky které měl pak nejlepší sex v životě. Jak na to?

Jděte na to tvrdě – na rozdíl od ženy, která má radši pomalejší a něžnější předehru, muže dostanete, když trochu přitvrdíte. Shoďte ho na postel, strhejte z něj oblečení, nebojte se použít (citlivě) zuby a nehty. Prohodit můžete i nějaké sprosté slovíčko. Popište mu, co chcete, aby s vámi v následujících minutách dělal. Sex začíná v hlavě, tak rozpalte jeho fantazii.

Striptýz – přijde utahaný z práce, ale doma hraje tlumená sexy hudba a v potemnělém pokoji na něj čeká roztoužená žena, která mu přikáže, aby se posadil a jen se díval. Pomalu si začne rozepínat knoflíčky u košile, sundávat punčochy a vlnit boky do rytmu hudby. Spodní prádlo pak nechá muži, aby jí ho sundal pusou. Sen každého muže.

Dokonalý orální sex – pokud muži přece jen přiznají, že mají předehru rádi, tak tím myslí starý dobrý blow job. Orální sex je jejich absolutně nejoblíbenější sexuální praktikou, tak si klekněte na kolena a dejte se do práce. Budete štědře odměněna. Bude vás milovat, obdivovat, na rukou nosit a plnit všechna přání.

Divadýlko – muži jsou takové hračičky. Nejprve vás rádi tahají za cop, pak si hrají s vašimi ňadry a ve finále milují měnit role v ložnici. Jednou si můžete hrát na doktora a sestřičku, příště na učitele a žákyni, jindy na Christiana Greye a pannu. Pokud si navíc seženete správný sexy kostým, vzrušením se mu zatmí před očima.

Sdílejte článek
Štítky hudba Sex orální sex tipy nehty předehra

Přečtěte si také