Sex a vztahy

30. července 2018 11:24

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 4 totálně matoucí věci, které kluci dělají, když vás balí! Holky, věděly jste o nich?

Divné věci, co kluci dělají, když vás balí.

O ženách se říká, že jsou často nečitelné. Jenže vpravdě na tom s vyjadřovacími dovednostmi nejsou o moc hůř než jejich mužské protějšky. Když se totiž pánové o někoho snaží, mohou u toho občas dělat věci, podle kterých byste nikdy neuhodli, že se jim daná slečna líbí. Že to nedává smysl? To už je holt život, no.

1. Je vážný nebo tichý

Je tichý, snaží se vás poslouchat se vší vážností a občas to dokonce vypadá, že u něj děláte pohovor? V podstatě se jen snaží nic nezkazit, působit dospěle a vyvarovat se chyby, která by vás od něj odstrašila.

2. Je systematický

Čeká přesně tři dny, než vám zavolá? Vše má dopředu naplánované, a nikdy není spontánní? Snaží se vypadat jako silný, sebejistý muž, kterému je v životě vše jasné? Ve skutečnosti se ale bojí, že by se mohl dopustit chyby, a tak raději spoléhá na ověřený postup.

3. Omylem vás uráží

Věřte tomu, nebo ne, ale když vás muž omylem urazí, je to často známka toho, že se mu líbíte. Buď se snaží o flirt, nebo ve vás chce jen vyvolat emocionální reakci, občas to ale přežene a vyleze z toho věc, za kterou se později dost stydí.

4. Vyhýbá se fyzickému kontaktu

Posledním znakem, že je do vás zabouchnutý, je absence fyzického kontaktu. Paradox, my víme. Přestože se tvrdí, že muži nikdy neodmítnou sex, v případě, že jsou do vás zamilovaní a nechtějí věci pokazit nebo věří, že vše má mít svůj správný čas, mohou jednoduše říct ne. Jestli se vám líbí, dejte mu čas. Jestli jste čekala něco jiného, řekněte to na rovinu, abyste mu v budoucnu zbytečně nelámala srdce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také