ODHALENO: 4 varovné signály, že mu nejde o lásku! Jak nenalítnout podvodníkům ze seznamek?

Na jaké varovné signály si dát pozor při seznamování on-line?

Najít opravdovou lásku na on-line seznamce? Ne, nesmějte se. Je to možné. Samozřejmě to není nic lehkého, ostatně stejně jako najít pravou lásku obecně – nicméně stává se to. Jak ovšem dokázal třeba nedávný dokument Podvodník z Tinderu, při seznamování on-line ženám hrozí i jiné riziko než jen pouhé zklamání z toho, že to zase nevyšlo. I proto byste měli věnovat pozornost následujícím čtyřem varovným signálům, podle kterých poznáte, že mu nejde jen o lásku.

1. Působí za vodou a zámožně

Má fotky v letadlech, selfíčka z Dubaje, šatník plný drahých obleků a pokaždé jiné lesklé hodinky? Pak byste se měly zeptat samy sebe, co takový muž dělá na Tinderu a proč si píše zrovna s vámi.

2. Vyhýbá se osobní schůzce

Psaní jde perfektně, je milý, laskavý, vtipný a má sexy fotky? Výborně. Dalším logickým krokem by tak měla být osobní schůzka. Pokud se mu do ní nechce, a to třeba opakovaně, je něco špatně a měly byste zbystřit.

3. Jeho příběh nesedí

Všimla jste si nesrovnalostí v jeho příběhu? Například kde a kdy studoval, čím se živí nebo jak vypadá jeho pracovní doba? Omyly se stávají a je možné, že se třeba spletl nebo jste se špatně pochopili. Anebo vám taky lže. Tak či tak byste měly co nejdřív zjistit, na čem jste.

4. Žádá peníze

Větší vykřičník už neexitsuje. Ani po třech, ani po pěti rande není taková žádost v pořádku a vy byste mu za žádných okolností neměly dávat žádné peníze.

Sdílejte článek
Štítky peníze láska Dubaj seznamka vztah Tinder podvodník láska varovné signály online seznamky Podvodník z Tinderu

Přečtěte si také