ODHALENO: 6 důvodů, proč chtějí muži starší ženy. Co jim můžou MILFky nabídnout?

Co táhne mladé muže do náručí starších žen? Psychologové na to mají svou teorii.

Když už se mluví o věkovém rozdílu ve vztahu, většina lidí si představí běžnější situaci – mladší žena a starší muž. V opačném případě se už na vztah, ve kterém je muž mladší, část společnosti občas dívá tak trochu skrz prsty. Naštěstí jde ale doba neustále dopředu a to, co bylo v minulosti kontroverzní, se už dnes stírá. Přesto nás ale napadlo, co vůbec vede mladšího muže k tomu, aby si začal vztah se zralou ženou? Podle psychologů k tomu mají muži pádné důvodu.

1. Životní zkušenosti

Starší ženy toho během života už mnoho zažily a častokrát se musely vypořádat s nejrůznějšími obtížnými životními překážkami. Díky tomu už ale vědí, co mohou od života čekat a muži se vedle nich cítí v bezpečí.

2. Vědí, co chtějí

Mladší muži často nevědí, co se životem a všemožně se v něm plácají. Je proto příjemné, když jim starší ženy ukážou správnou cestu a „dovedou“ protějšek k cíli. Ve vztahu rovněž nejsou žádné hry, přetvářky a hádky o zbytečnostech; zralé ženy už v životě drama nepotřebují.

3. Jsou nezávislé

Mladší dívky neustále potřebují pozornost a rády se předvádějí. Starší ženy už jsou naopak smířené samy se sebou a nepotřebují o tom přesvědčovat od svého okolí. Zároveň nepotřebují být zachráněny a umějí se o sebe postarat.

4. Výborné kuchařky

Nebudeme si tu nic nalhávat, láska prostě prochází žaludkem, a když umí muž nebo žena vařit, jsou to vždycky plusové body. U starších žen je však o něco větší šance, že udělá na nedělní oběd špičkovou svíčkovou se šesti než u mladých cácorek.

5. Bezpečná náruč matky

Ať to zní jakkoli prazvláštně, pokud nemá muž dobrý vztah se svou mámou, často utíká do náruče starší ženy, ve které se cítí bezpečně, opečováván a milován. Dalším plusovým bodem je také fakt, že jsou postarší ženy často finančně zabezpečené a mají slušně rozjetou kariéru.

6. Nové zkušenosti

Mnohdy muži považují randění se starší ženou za zajímavou a novou zkušenost, zvláště pokud v jejich sexuální historii chybělo nějaké vzrušení. Zkušené pumy totiž ukážou kolouškům nové techniky, zážitky a společně objeví svou sexualitu.


Přečtěte si také