návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 důvodů, proč byste měli sbalit MILFku! V čem je sex se starší ženou nezapomenutelný?

Proč byste měli dát přednost starší ženě před mladším masíčkem?
Vydáno: 27.09.2019
Proč mít sex se starší ženou?
Autor: Universal pictures Proč mít sex se starší ženou?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud jste viděli Prci, prci, prcičky, tak zkratku MILF určitě snadno rozluštíte. Anglicky Mother I'd like to f**k neboli matka, co bych pr***, sexy žena ve středním věku… prostě dáma, která je pro mladé kluky i dospělé muže výzvou. Sex s ní totiž může být nezapomenutelný zážitek. A tady se dozvíte proč.

 1. Tahle šelma už přesně ví, co chce. V posteli už zažila mnohé a za ta léta zkušeností dokázala vypozorovat, co na ni funguje a při čem naopak zůstává vzrušená jako díra ve zdi. A není nad to mít správnou učitelku.

2. Jen tak nic ji nepřekvapí. Takže jí klidně můžete nadávat sprostě (oslovení "ty stará k***o" se ale úplně nehodí), vypálit jí svoji nálož na prsa nebo vyzkoušet anální sex. Všude byla, všechno zná.

3. Nezamiluje se do vás. To spíš vy do ní. K sexu nepotřebuje řečičky o lásce, společné budoucnosti, svatbě s holubicemi a kupě dětí. Chce pouze fyzický akt a skvělý požitek.

4. Bude vás brát jako chlapa. I když je ve věku vaší mámy a u některých gurmánů i ve věku babičky, tak žádné otírání nudlí z nosu nebo starostlivé řeči nečekejte. Sice přivítá vaši klukovskou drzost, ale v posteli z vás pak bude chtít mít samce.

5. Je to výzva. Vzpomeňte si na Barneyho z HIMYM, jak dlouho mu trvalo, než uspokojil svoji "cougar". Divokou a nenasytnou šelmu. Pokud to zvládnete, tak si za prvé můžete být jistí, že jste v posteli fakt jednička, a za druhé, že v hlavě možná nemáte jen seno. Sbalit MILFku totiž vyžaduje nejen krásné tělo chlapa, ale i určitou intelektuální zdatnost.

P. S.: Kdyby pro vás starší žena byla přece jen velké sousto, poohlídněte se, jestli nemá sexy dceru.

Sex podle ženských jmen 1

Jak dobré jsou ženy v sexu podle jména? S Monikou je v posteli nuda, Natálie vám ale splní VŠECHNO!

Ranní sex.

ODHALENO: 10 věcí, které holce proběhnou hlavou při ranním sexu. Pánové, není lepší to zkusit večer?

Článek je zařazen v: MILF , Sex , starší žena , sex se starší , důvody