Proč mít sex se starší ženou?
Autor: Universal pictures Proč mít sex se starší ženou?

ODHALENO: 5 důvodů, proč byste měli sbalit MILFku! V čem je sex se starší ženou nezapomenutelný?

Publikováno: 27.09.2019
Proč byste měli dát přednost starší ženě před mladším masíčkem?

reklama

Pokud jste viděli Prci, prci, prcičky, tak zkratku MILF určitě snadno rozluštíte. Anglicky Mother I'd like to f**k neboli matka, co bych pr***, sexy žena ve středním věku… prostě dáma, která je pro mladé kluky i dospělé muže výzvou. Sex s ní totiž může být nezapomenutelný zážitek. A tady se dozvíte proč.

 1. Tahle šelma už přesně ví, co chce. V posteli už zažila mnohé a za ta léta zkušeností dokázala vypozorovat, co na ni funguje a při čem naopak zůstává vzrušená jako díra ve zdi. A není nad to mít správnou učitelku.

2. Jen tak nic ji nepřekvapí. Takže jí klidně můžete nadávat sprostě (oslovení "ty stará k***o" se ale úplně nehodí), vypálit jí svoji nálož na prsa nebo vyzkoušet anální sex. Všude byla, všechno zná.

3. Nezamiluje se do vás. To spíš vy do ní. K sexu nepotřebuje řečičky o lásce, společné budoucnosti, svatbě s holubicemi a kupě dětí. Chce pouze fyzický akt a skvělý požitek.

4. Bude vás brát jako chlapa. I když je ve věku vaší mámy a u některých gurmánů i ve věku babičky, tak žádné otírání nudlí z nosu nebo starostlivé řeči nečekejte. Sice přivítá vaši klukovskou drzost, ale v posteli z vás pak bude chtít mít samce.

5. Je to výzva. Vzpomeňte si na Barneyho z HIMYM, jak dlouho mu trvalo, než uspokojil svoji "cougar". Divokou a nenasytnou šelmu. Pokud to zvládnete, tak si za prvé můžete být jistí, že jste v posteli fakt jednička, a za druhé, že v hlavě možná nemáte jen seno. Sbalit MILFku totiž vyžaduje nejen krásné tělo chlapa, ale i určitou intelektuální zdatnost.

P. S.: Kdyby pro vás starší žena byla přece jen velké sousto, poohlídněte se, jestli nemá sexy dceru.

Sex podle ženských jmen 1

Jak dobré jsou ženy v sexu podle jména? S Monikou je v posteli nuda, Natálie vám ale splní VŠECHNO!

Ranní sex.

ODHALENO: 10 věcí, které holce proběhnou hlavou při ranním sexu. Pánové, není lepší to zkusit večer?

reklama