Sex a vztahy

4. listopadu 2018 13:59

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 důvodů, proč se chlapovi NEPOSTAVÍ. Kdy si holka prostě neužije?

Jsou situace, kdy chlap prostě nemůže, i když by z vás nejraději serval všechno oblečení. Kdy noční můra všech chlapů může nastat?

Chvíle, které se v posteli bojí každý chlap a téměř nikdy o ní raději nemluví. Ale bohužel se to mužům prostě stává. Někdy jejich druhý (u někoho jediný) mozek zkrátka neposlouchá. A jen tam tak bezvládě leží a muž propadá stále větší depresi. Neděste se, nemusíte hned běžet do lékárny pro Viagru a plakat, že je se sexem ámen. Jeho válečník tam leží jako mrtvý brouk nejčastěji z těchto normálních důvodů:

Je opilý – alkohol není jen metla lidstva, ale metla erekce. I když je po pár panácích nadržený jako jelen v říji, stačí pár piv navíc a z jeho tvrdého válečníka připraveného k boji se stane spící Šípková Růženka, kterou ani (orální) polibek neprobudí.

Je nervózní – strašně dlouho neměl sex nebo jste žena, po které “věky“ toužil. A teď má přijít ta chvíle, kterou si milionkrát představoval. Jeho Pták Ohnivák ale odmítá samou nervozitou vzletět.

Je zkouřený – marihuana sice člověk uvolní a některé části těla uvolní až moc. Respektive je úplně vyřadí z provozu.

Je unavený – přijde vám to možná jako trapná výmluva, ale pokud měl náročný den v práci a pak šel ještě na trénink, asi nemá energie na rozdávání. A jediné, co si přeje, je spát.

Něco ho trápí – může vám stokrát namlouvat, že se nic neděje, ale jeho tělo nelže. Pokud i přes vaše snahy jeho penis smutně visí jako zvadlý tulipán, bude to nejspíš psychikou a vaše milého něco trápí.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex muži Penis koště erekce sex problémy Viagra Šípková Růženka důvody alkohol problémy s erekcí Pták Ohnivák

Přečtěte si také