ODHALENO: 5 míst, na kterých by měl mít sex každý správný chlap! Kde všude byste měli zasunout?

Kde všude byste si měli vrznout, pokud chcete mít opravdu hodně sexuálních zkušeností?

Ať už jste milovníci sexu na veřejnosti nebo spíš ti, kteří mají rádi pohodlí postele, jsou místa, kde byste aspoň jednou za život měli mít sex! Změna je totiž život a jsou jisté sexuální výzvy, které by měl vyzkoušet opravdu každý. Adrenalin totiž dokáže i z obyčejného sexu udělat neopakovatelný zážitek a na konci každé z těchto výzev, vás čeká odměna v podobě pořádného orgasmu! Pánové, už jste je vyzkoušeli všechny, nebo snad máte ještě několik sexuálních restů?

1. Auto

Úplná klasika. Kdo to nezkusil v autě, jako by nebyl. Navíc je u auta skvělé, že je zcela na vás, jak moc odvážní budete. Jestli zaparkujete na odlehlé polní cestě, kde je malá pravděpodobnost, že vás někdo uvidí, nebo si to naopak rozdáte někde na parkovišti. Třešničkou na dortu pak je, když máte kouřová okna a vidíte na lidi kolem, ale oni nevidí vás.

2. Park

To je místo pro romantiky, milovníky zeleně i adrenalinu! Pokud budete v parku souložit poprvé, začněte v noci. Sice tam nebude ani živáček, stejně to však bude maximálně vzrušující. A při romantické odpolední procházce si můžete vytipovat místo, kde se to dá dělat i ve dne.

3. Zkušební kabinky v obchodě

Tady pozor, musíte správně zvolit obchod. Kabinky se závěsem, nebo létacími dveřmi nejsou ideální. Naštěstí jsou i obchody, kde se dají kabinky normálně zavřít. A další důležitá věc je světlo. V kabince, jež je špatně nasvícená a poukáže na každou nedokonalost, se žádná žena neuvolní. A ještě naopak rada pro dámy: Snad každému chlapovi nakupování vadí. Když už ho tedy do těch krámů vytáhnete, udělejte mu to aspoň v kabince pusou!

4. Moře (ne pláž!)

Tak jo, nevadí ani přehrada nebo lom, ale moře má prostě úplně jiné kouzlo. Plná pláž lidí a sex ve vodě, který musí být žhavý, ale dostatečně nenápadný, to prostě dokáže s člověkem udělat divy. Jen pozor, na výběr země, vězení za jeden sex nestojí.

5. Práce

Pozor! Tohle je pouze pro milovníky super rychlovek. Nejvíc vzrušující je samozřejmě představa, kdy žena navštíví muže v jeho kanceláři a na sobě má jen lodičky a plášť. Muž ze stolu smete všechny věci, aby si ji tam mohl položit a řádně ji pomilovat. Jenže tohle si můžou dovolit jen šťastlivci. Ale vymyslet se to dá vždycky. Od čeho je pauza a záchody! A můžete si být jistí, že zbytek pracovního dne vás bude neskutečně bavit!


Přečtěte si také