ODHALENO: 5 nejběžnějších sexuálních fantazií. Jak moc zvrhlé sny lidé mají?

Jaké sexuální fantazie jsou mezi lidmi nejčastější?

Máme je my, máte je vy a než se nadějeme, budou je mít i naše děti. Řeč je pochopitelně o sexuálních fantaziích, které jsou v životě naprosto běžné a má je v určité fázi života úplně každý. Některé jsou pak zvrhlejší, jiné prudérnější, obecně ale platí, že jsou to pořád především fantazie a u toho může i nemusí zůstat. Záleží asi především na tom, co všechno jste vy a váš partner či partnerka ochotni s tím dělat. A jaké fantazie jsou vlastně úplně nejběžnější?

1. Lesbické a homosexuální

Někoho to možná překvapí, představa sexu se stejným pohlavím je ale vlastně poměrně častá a vcelku normální, i když se jí spousta lidí bojí. O milování se stejným pohlavím každopádně většinou sní spíše ženy.

2. Sex na veřejnosti

Jistá forma exhibicionismu je v každém z nás, někteří by se ale nestyděli zajít tak daleko, že by si to s někým rozdali klidně i na veřejnosti. Ve vlaku, v práci, na vánočním večírku – a čím větší šance, že je u toho někdo nachytá, tím žhavější představa!

3. Sledování druhých

Přijde vám vzrušující představa sledování cizích lidí, kterak mají sex? A co teprve lidí, které znáte? Pokud na obojí kývete ano, pak vězte, že nejste sami, protože právě voyerství patří rovněž mezi nejčastější sexuální fantazie.

4. BDSM

Tvrdý sex, různé fetiše, dominance, svazování... pod pojmem BDSM byste našli všechno. I proto je vlastně úplně normální, že jsou mezi lidmi fantazie o BDSM tak rozšířené.

5. Více lidí

Nejen trojka, ale i čtyřka nebo rovnou orgie. Tak přesně tahle fantazie doposud vládne většině anket o tom, jakou sexuální fantazii by lidé chtěli prožít nejvíc. O sex s více lidmi údajně podle posledních průzkumů stojí až 81 % tázaných.

Sdílejte článek

Přečtěte si také