ODHALENO: 5 nejčastějších ženských lží, o kterých víte, že nejsou pravda. Co se za nimi skrývá?

O čem všem ženy nejčastěji lžou?

Jsou věci, kterým nevěří ani samotné ženy hned potom, co je pronesou. Jenže už si je zvykly říkat tak moc, že se z nich staly jejich tradiční klišé fráze, kterými šetří čas a často i své vlastní nervy. O jaké nenápadné lži jde a co se za nimi skrývá?

1. Nic mi není

Slova tvrdí něco, ale realita křičí opak. Když žena prohlásí, že je v pohodě, tak je všechno jenom ne v pohodě. Za žádných okolností to ale nepřijímejte jako fakt – ve skutečnosti po vás chce, abyste se dál vyptával, co se děje. A nebude mít klid, dokud na to nepřijdete a situaci nevyžehlíte.

2. Nestálo to tolik

Ženy a nákupy zní jako stereotyp, jenže je to pořád stereotyp, když je to zároveň i realita? Něžné pohlaví zkrátka miluje nakupování, často až do té míry, že si musí vymýšlet lži, aby si drahé boty nebo kabelky pro sebe samo mohlo ospravedlnit.

3. Jsem na cestě

Nikdy není na cestě, a pokud se opovážíte jakkoli komentovat její patnáctiminutové zpoždění, čekejte peklo.

4. Neboj, nikomu to neřeknu

Umí ženy udržet tajemství? To si sakra pište, že ano! Jenže taky umí rozlišovat mezi tajemstvími důležitými a nedůležitými. Tajit ta nedůležitá, i přesto, že vám to slíbily, už ale tak dobře nezvládají.

5. To mám dlouho

Pátý bod souvisí s tím druhým. Aby totiž ženy zakryly fakt, že byly nakupovat, neostýchají se lhát i svému partnerovi, který stejnak nepozná, pokud mají na sobě něco nového nebo starého.

Tak co, poznáváte se v tom, dámy? Nebo jsme na něco zapomněli? Dejte vědět v diskuzi na Facebooku.

Sdílejte článek
Štítky život Ženy pravda vztahy lži

Přečtěte si také