Po čem se vám zmenší prsa?
Autor: istock.com Po čem se vám zmenší prsa?

ODHALENO: Tohle je nápoj, po kterém se ženám zmenšují prsa!! Co už by neměly pít?

Redakce. Publikováno: 07.10.2022
Dámy, nejste spokojené s velikostí svých prsou? Pokud si budete dávat pravidelně tenhle nápoj, může být ještě hůř.

reklama

Potrpíte si na svém bujné a pevné poprsí, nebo už jste naopak malinko nespokojené se svými malými ňadry? V obou případech by měly dámy malinko vysadit svůj oblíbený drink, který si mnozí z nás dáváme i několikrát denně. Oním zlosynem, jenž může mít negativní dopad na ženská prsa, je totiž káva!

Americká onkoložka Helena Jernstroem se zabývala spojitostí mezi bujným poprsím a možností vzniku nádorů. Při svém výzkumu ale přišla i na něco jiného. Až polovina zkoumaných žen totiž měla v těle gen, který je zodpovědný za zmenšování prsou. Ten sice z obdařené ženy neudělá plochou japonskou gymnastku, ale pití kávy jeho neblahý účinek nastartuje. Holky, které v sobě tuto genetickou informaci nosí, pak s politováním zjišťují, že jsou jejich prsa přece jen o něco menší.

Mnohými milovaná káva má tedy dvousečný účinek. Tři hrnky denně snižují podle Jernstroem riziko rakoviny, zároveň ale některým ženám hrozí, že jejich prsa už prostě nebudou jako dřív. Něco mi ale říká, že zdraví bude mít u většiny z vás naštěstí přednost a menší poprsí rozhodně není žádnou životní tragédií. Takže se snad nemusíte bát pít své oblíbené kafe i nadále.

Nová prsa Barbory Stříteské.

GALERIE: Datlova holka ukázala nová prsa! Je influencerka Bára Stříteská po plastice ještě víc sexy?

Modelka má obří prsa!

GALERIE: Tahle modelka má tak obří PŘÍRODNÍ prsa, že jí není žádná podprsenka! Tak velké balony jste ještě nikdy neviděli...

reklama