GALERIE: Datlova holka ukázala nová prsa! Je influencerka Bára Stříteská po plastice ještě víc sexy?

MilanR. Publikováno: 04.10.2022
Oblíbená influencerka si splnila jeden ze svých velkých snů. Jak vypadá po plastice prsou?
Nová prsa Barbory Stříteské.
Barbora Stříteská
Barbora Stříteská je známá česká influencerka, tiktokerka a snaží se prosadit také na YouTube.... Přečíst celé

reklama

Barbora Stříteská patří mezi nejpůvabnější české influencerky současnosti, která o sobě dala výrazně vědět v reality show LIKE HOUSE a samozřejmě také vztahem s populárním youtuberem Datlem, s nímž tvoří od pobytu ve vile šťastný pár. I když jí ale sexy postavu a parádní křivky závidí nespočet fanynek, Bára se před několika týdny rozhodla splnit svůj velký sen a přijít s razantní proměnou. A podstoupila proto plastiku prsou.

Mnoho fanoušků sice tento krok nemohlo zpočátku pochopit. Bára totiž nikdy neměla zrovna malá ňadra a provokativní fotky s výstřihy či sexy pózy v plavkách k ní odjakživa nezaměnitelně patří. Youtuberka už před časem ale ve svém videu řekla, že není úplně spokojena s tvarem svého poprsí a na augmentaci jde nejen kvůli zvětšení, ale také aby měla mnohem plnější dekolt. Bára podstoupila pak zákrok už před několika týdny, kvůli rekonvalescenci ovšem poprsí příliš neukazovala. Tedy až doteď.

 

 

Bára se konečně pochlubila fotkou s pořádný výstřihem a dala svá nová plnější i větší prsa pořádně na odiv. A asi nikdo jí na těchto fotkách nekoukal do očí. Jak se zdá, tak influencerka je s výsledkem maximálně spokojená a už brzy nás nejspíš čeká záplava sexy fotek v plavkách s ještě více odzbrojujícím dekoltem. A její fandové se už nemohou dočkat.

Zadlužený Datel má další problémy.

GALERIE: Zadlužený Datel má další problémy! Zatajil youtuber před soudem příjmy z Clash of the Stars?

Datel přišel o svůj youtuberský kanál.

VIDEO: Slavnému Datlovi smazali kanál! Vážně už si na YouTube ani neškrtne?

reklama