VIDEO: Slavnému Datlovi smazali kanál! Vážně už si na YouTube ani neškrtne?

MilanR. Publikováno: 29.09.2022
Kontroverzní youtuber musí po insolvenci řešit další vážný problém. Jeho kanál se statisíci odběrateli je podle všeho minulostí.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Marek Valášek alias Datel nemá v poslední době asi úplně důvod k radosti. Jeho laškování s MMA v zápasnických akcích Clash of the Stars mu sice vyneslo dva vítězné zápasy, jinak ovšem už více než rok řeší insolvenci, při níž jeho pohledávky vůči věřitelům činí 2,4 milionu korun. A do toho je pod drobnohledem nové soudkyně kvůli tomu, že údajně mohl zatajovat své příjmy z Clash of the Stars. A kromě toho, že má co vysvětlovat soudu, má teď asi další velké vrásky. YouTube mu totiž dle všeho smazal jeho populární youtuberský kanál, na kterém měl přes půl milionu odběratelů.

Faktu, že jeho účet nejde na YouTube najít, si všimli prvně samozřejmě jeho fanoušci, upozornil na něj ovšem i youtuber Vláďa v podcastu HypeCast. „Datlovi smazali kanál před pár dny,“ potvrzuje Vláďa. Zatím ovšem není jasné, proč byl Datlovi účet smazán a zda se jedná o rozhodnutí, proti němuž se youtuber už nebude moc odvolat. Sám Datel se k celé záležitosti na sociálních sítích zatím nevyjádřil a fanoušci se jen marně dožadují odpovědí.

 

@hypecastpodcast Novej díl s Vláďou už ve čtvrtek v 17 hodin na youtube Hype-Cast #podcast ♬ původní zvuk - HypeCastPodcast

 

Nad důvody smazání účtu se proto dá zatím jen spekulovat. Mnoho hejtrů si myslí, že Datel doplatil na propagaci údajně pochybných soutěží, ale také mohl někdo nahlašovat jeho starší videa, která mnoha lidem připadala kontroverzní. Je sice pravda, že Datel nebyl na YouTube v posledních letech tolik aktivní jako dříve, pořád se ovšem jednalo o jeden z hlavních zdrojů jeho popularity a pravděpodobně i příjmů. Dá se tedy předpokládat, že to bude pro youtubera velká rána. Proč byl Datlovi kanál smazán? A existuje šance, že ho nějak získá zpátky? Nebo je všechno úplně jinak? Uvidíme, zda se od Valáška dočkáme v dohledné době odpovědi.

Zadlužený Datel má další problémy.

GALERIE: Zadlužený Datel má další problémy! Zatajil youtuber před soudem příjmy z Clash of the Stars?

Datel o psychických problémech.

VIDEO: Youtuber Datel přiznal psychické problémy! Kvůli čemu si sáhl na dno?

reklama