ODHALENO: 5 otřesných otázek, které můžete dostat na prvním rande. Vážně má někdo tolik drzosti?!

Online seznamky nikdy nebyly populárnější, takže domluvit si s někým schůzku není žádný problém. Horší může být až samotné randíčko…

Někteří lidé jsou totiž poněkud netaktní, takže se bez ostychu zeptají na to, co je nejvíc zajímá. No, na tyhle věci ale vážně je lepší zeptat se až třeba časem.

Kolik vyděláváš? Otázky na prachy by se na rande rozhodně probírat neměly. Není to moc taktní ani po několika schůzkách, natož na první. Jestli se vás na tohle někdo zeptá, není vaší povinnosti odpovídat

Máš ráda anál? Ptát se druhého na to, co se mu líbí v posteli, není na prvním rande ideální. Takže otázky typu, jestli by se dotyčné (či dotyčnému) líbí anál nebo lízání, nejsou na místě.

Proč jsi nezadaný/á? Tahle otázka je cesta do pekel. Ptát se potencionálního partnera na to, proč je sám, je dost divné. Ano, někteří lidé jsou single, protože chtějí. Ale není to vždy nutně proto, že mají nějakou vadu.

Jaký byl tvůj ex? Neptejte se na to. Nenakousávejte téma, které by se nemělo rozebírat ani po půl roce. Bývalí partneři by se v novém vztahu řešit neměli. Dívejte se do budoucnosti. Nevyplatí se hrabat se v minulých vztazích.

Jaký jsi? Ptát se na to, jaký anebo jaká je daná osoba, není moc chytré. Zaprvé on nebo ona vám to neřekne a nemá k tomu objektivní postoj. Zadruhé zkoušet potenciálního partnera z nejrůznějších témat jako ve škole je taky podivné. Nemusíte mít přece na všechno stejný názor nebo mít oba dva přehled v těch samých okruzích. Rande není výslech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také