návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Sex na prvním rande je dobrý nápad, tvrdí studie. Proč se vyplatí rychle vlézt do postele?

Sex mezi dvěma neznámými lidmi vytváří velké emocionální pouto, tvrdí aktuální studie. Sex na první schůzce tedy není tak špatný nápad, jak si možná myslíte.
Vydáno: 05.08.2019
Sex
Autor: istockphoto.com Sex

Milování totiž vytváří mezi dvojicí možnost citového propojení. Sex může připravit skvělý prostor na prohloubení blízkosti mezi partnery. Platí to jak pro ženy, tak pro muže. Sex zkrátka lidi propojuje bez ohledu na pohlaví. Dokonce prý motivuje víc k navázání vztah muže než ženy. Čím to je?

Sexuální touha funguje podobně jako magnetismus, který drží partnery spolu dost dlouho na to, aby se mezi nimi propojení utvořilo, tvrdí studie amerických vědců. Aktivace sexuality také vede k tomu, že milenec projevuje zájem o pohodu a spokojenost partnera. V mozku jsou totiž aktivovány podobné oblasti v momentě probuzení sexuální touhy jako při romantické lásce.

Sex na prvním rande

Pokud chcete mít s holkou sex na prvním rande, udělejte tuhle věc! O co se jedná?

22letý muž se svojí mámou 1

GALERIE: 22letý kluk sdílel fotku se sexy kočkou. Neuvěříte, v jakém vztahu ve skutečnosti jsou

Článek je zařazen v: první rande , seznamování , seznamky , rande , Sex

reklama