ODHALENO: 5 pravidel, jak si sex na jednu noc suprově užít. Na co v žádném případě nezapomenout?!

Sex bez závazků může být skvělá relaxace a nic ti v dnešní době nebrání si ho plně vychutnat. Ale na tyhle věci nezapomeň, protože jinak by to nemuselo proběhnout dle tvých představ.

1. Připrav se. Kondomy, lubrikant, sexy prádlo, čisté kalhotky/slipy, čisté ponožky, kartáček v případě přespání. Jinými slovy plánovaná akce si žádá přípravu. Jestli půjde o BDSM dovádění, budeš toho potřebovat ještě víc.

2. Vyber parťáka. Na sex je potřeba vybrat toho chlapa nebo ženu, který/á nejvíc odpovídá tvému vkusu. Vybírej nejen podle sexy těla. Všímej si, jestli se stydí dělat různé věci, jak se chová, jestli je kreativní.

3. Koho ne. Rozhodně se vyhni kámošům, s kterými se chceš stýkat za jiným účelem, kolegům, rodinným známým, nebo bývalým. Lidi se rádi chlubí, tak si na to dej pozor. Nejlepší je najít někoho úplně mimo tvůj sociální kruh.

4. U koho to bude? Sex na jednu noc je sex na jednu noc. Pozvat holku k sobě domů a potom ji ráno pracně vyhazovat, nebo si pozvat frajera a potom mu netaktně naznačit, že má odejít... No, řekněme, že pánové většinou nejsou ti, co zdržují a nechtějí odejít. Radši se ale domluvte předem, že to bude akce na dvě hodinky a konec. Anebo si najděte výmluvu.

5. (Ne)opakujte to. Když na jednu noc, tak na jednu noc. Můžeš se vyřádit jak nejvíc umíš, protože tohodle člověka už nikdy neuvidíš. Na druhou stranu, nikdo než ty tvůj život neřídí. Takže když se ti to bude hodně líbit, proč si to nerozdat znovu, že. I tak je vhodné vypařit se hned po akci, maximálně nechat na sebe kontakt třeba na jeho/jejím stole. Když bude chtít, ozve se.

Sdílejte článek

Přečtěte si také