ODHALENO: 5 skutečných (a šokujících) důvodů, proč muži spí s prostitutkami! Je to mnohem jednodušší, než byste čekali

Napadlo by vás to?

Možná vás to překvapí, nedávné studie však potvrdily, že skoro 15 % mužů v Americe a 10 % mužů ve Velké Británii v určitém bodě svého života zaplatilo za sex s prostitutkou. Tohle nezvykle vysoké číslo však začne dávat smysl ve chvíli, kdy si uvědomíte, proč vlastně muži za sex platí a navíc ještě rádi. Tady je 5 největších důvodů:

1. Chtějí spát s MNOHEM víc sexy ženami

Jedna z nejčastějších odpovědí je zkrátka a dobře fakt, že prostitutky jsou obecně mnohem víc sexy, než ženy, se kterými průměrný muž nakonec skončí.

2. Chtějí mít kontrolu

Ať už to doma máte jakkoliv, plno pánů vzrušuje představa absolutní moci. Přikázat si co se kdy bude dít a jak. Prostitutky tohle plní.

3. Chtějí si splnit nějakou fantazii

Některé ženy v posteli zkrátka nejsou tak odvážné, tak dobrodružné a tak chápající, aby mužům splnili všechna jejich přání. Prostitutek se na názor neptáte.

4. Je to nejrychlejší cesta k sexu

Ať už navštívíte showpark, objednáte si ženu z internetu, nebo se s ní domluvíte přímo na ulici, většina mužů se shoduje, že tohle je pokaždé ta nejrychlejší cesta k sexu.

5. Chtějí sex bez komplikací

Ať už si o vztazích na jednu noc myslíte cokoliv, faktem je, že spousta lidí má mnohdy odlišná očekávání. Obzvlášť ženy mohou takový zážitek vnímat jinak, než jak to vlastně doopravdy je. A muži o tohle nestojí. Prostitutky pro ně tak představují výhodnou alternativu.

Sdílejte článek
Štítky peníze Amerika Velká Británie Sex Ženy muži sex prostitutky vztah na jednu noc prostitut

Přečtěte si také