ODHALENO: 5 tipů, jak dokonale líbat. Čím holku totálně odrovnáte?

Tohle jsou způsoby, jak docílit dokonalého polibku a toho, že se vás holka nebude moct nabažit.

Přisát se na cizí rty a šmejdit druhému jazykem v puse asi umíte. Základy totiž zvládne tak nějak každý. Stát se ale totálním profíkem, z jehož líbání roztaje každá, to už chce trochu toho cviku. Chce to jen nejen trochu praxe, ale také znalost pěti zaručených triků, které při líbání vždycky zaberou. A většinou zapříčiní, že situace neskončí pouze u líbání. Jaké jsou tedy triky k nejlepšímu polibku, co jste zažili?

Počkejte si – Polibek vrhavý neboli útočný je druh sice zajímavý, ale pokud se předtím s holkou vášnivě nesvlékáte očima a nemáte chuť ze sebe strhat oblečení, tak není úplně žádoucí. Spíše k partnerce pomalu přistupte a těsně před tím, než se vaše rty spojí, se na půl vteřinu zastavte a koukejte jí do očí. Vzrušení se zintenzivní.

Začněte pomalu – Zapomeňte na to, abyste tomu druhému ihned začali šermovat jazykem o stoličky! Začněte nejdřív hezky pozvolna, líbejte chvíli jen rty, jimiž po sobě přejíždějte, dávejte menší pusy a ústa jemně pootevírejte, abyste mohli přejít k vášnivější fázi.

Pauza – Zastavit se před tím nejlepším? No jasně! Stejně jako na začátku, vzrušení se zintenzivní a zapůsobí to jako ticho před bouří. Druhému se třeba můžete podívat do očí nebo se jen lehce usmát a pak...

Vášnivá jízda – ... pak už se do toho pusťte s vášní. Ale pozor, jazyk by neměl být bodavý a tvrdý, ale ani mdlý a povolený jako plž. Buďte vnímaví a hraví!

Jemný konec – Nemusíme snad připomínat, že u dokonalého polibku byste neměli funět ani slintat. Ukončit ho stylově je ale stejně důležité jako začátek. Na konci opět zpomalte a líbejte se už jen rty. Skončete téměř znatelným dotekem rtů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také