ODHALENO: 5 tipů, jak flirtovat a randit s tlustými lidmi, aniž by to bylo divný. Čemu se za každou cenu vyhnout?

Chcete vztah s tlouštíkem? Tyhle triky vám to usnadní.

Na menší nadváze není nic špatného. Kila navíc můžou být někdy dost sexy, a jestli nás něco život naučil, tak že každý člověk je jiný, a každému se líbí něco jiného. Klidně je tak možné, že se vám na rozdíl od hubených blondýn líbí brunetky, co jsou tzv. krev a mlíko. Jenže jak s takovou holkou nebo klukem flirtovat a začít randit, aniž by to pro oba z vás bylo divné?

1. Neděláte jim službu

Rozhodně se při flirtování s člověkem, který má pár kilo navíc, nechovejte tak, jakože mu děláte laskavost tím, že se o něj vůbec zajímáte.

2. Nelichoťte jim za to, jak vypadají

Přestože se vám jejich kila navíc líbí, oni to možná stejně nevidí. Snažte se je tedy nechválit za to, že jsou tlustí, ale raději se zaměřte na jejich povahu. Ta je pro dobro vztahu stejnak důležitější.

3. Oční kontakt

Stejně jako při flirtování s kýmkoli jiným, oční kontakt je důležitý. Klidně ho navazujte na veřejnosti. Oběma z vás to může dodat odvahu k polibku nebo pohlazení.

4. Seznamte je s přáteli a rodinou

Vaši přátelé ani rodina možná nebudou sdílet váš vkus na protějšky, to ale neznamená, že vás nebudou podporovat, nebo že daného člověka odsoudí za to, jak vypadá. Partner naopak ocení, že se nestydíte jej představit ostatním lidem z vašeho života.

5. Nestarejte se o jejich jídelníček

Váš partner nejspíš vypadá tak, jak vypadá, protože se doteď o svůj jídelníček příliš nestaral. Snaha najednou začít něco měnit, upravovat, nebo nedejbože radit, jak to dělat líp, by mohla přinést akorát zbytečný konflikt.

Sdílejte článek
Štítky seznamka vztah tipy flirt randění tlustí lidé

Přečtěte si také