Jak na dokonalý sex v autě?
Autor: profimedia.cz Jak na dokonalý sex v autě?

ODHALENO: 5 tipů, jak na dokonalý sex v autě. Tohle vám zaručí žhavou jízdu!

Redakce. Publikováno: 09.07.2021
Chcete zpestřit své sexuální radovánky a rozdat si to během víkendového výletu či snad cestě do práce? Máme pro vás jednoduché rady, jak si podobné hrátky užít v káře co nejvíc!

reklama

Nemáte volný kvartýr a ani peníze na hotel, ale to váš chtíč nezajímá. Nebo vás to zrovna přepadne s drahou polovičkou, když jedete k příbuzným na zabijačku. Tak zatáhněte ruční páku a vlítněte na to! Poradíme vám, jak si sex v autě nejvíce užít bez velkých modřin či nebezpečí bouračky.

1. Zastavte

Nechceme z vás dělat blbce, ale fakt není dobrý nápad se začít navzájem uspokojovat, zatímco je auto stále v pohybu. A znáte to, i když by ženská byla schopná zároveň řídit raketoplán, dělat profesionální orál a do toho číst poezii, chlap zvládne jen jednu věc.

2. Orální sex

Nejlepší je začít jím. A co si budeme povídat, je také nejjednodušení na realizaci. Muž si pouze posune sedadlo řidiče trochu dozadu, aby se žena hlavou nebouchala o volant, a pohodlně se usadí. Žena už ví, co má dělat. 

3. Ruka šmátralka

Muž může partnerku z předních sedadel také uspokojovat, ale nejsnažší bude klasická ruční práce (ledaže do hry nechcete zapojit řadící páku). Aby z toho měla víc, tak ji líbejte na krku nebo jí zabořte obličej alespoň do dekoltu. Pozor, ať se neudusíte.

4. Jdeme na to! 

Předehru bychom měli a jestli jste nepovolili ruční brzdu a neřítíte se někam do příkopu, tak je na čase přejít k tvrdé akci. Přesuňte se na zadní sedačky a přední sedadla naopak co nejvíce posuňte dopředu, ať máte vzadu dost místa. Hodí se vzít z kufru i erární deku, kterou přehodíte kožené sedačky.

5. Správná poloha 

Je fakt, že teď by se hodilo, kdyby partnerka dělala třeba jógu. Škála možných poloh by se rázem rozšířila a nemuseli byste se omezovat jen na prazvláštního misionáře nebo polohu zezadu. Každopádně misionáře proveďte tak, že si partnerka lehne na zadní sedačky, jednu nohu dá na opěradla hlavy a druhou třeba zapře o jedno z předních sedadel. Zezadu se nad ni pak partner bude muset naklonit a jakoby ji zezadu obejmout. Tedy pokud to neděláte v autobuse.

7 sexuálních poloh v autě 6

ODHALENO: 7 erotických poloh v autě, které vás zaručeně rozpálí. Co byste měli v káře zkusit?

Tomuhle párečku se sex v autě nevyplatil

FOTO: Policisté chytili pár při sexu v autě. Na zadním sedadle si pak všimli něčeho opravdu zvráceného!

reklama