ODHALENO: 5 tipů, jak se nejlépe připravit na anální sex! Co byste neměli podcenit?

Není muže, jehož by nelákal anál. Jenže řada žen má na to odlišný názor a mnohdy taky nepříjemnou zkušenost. Proto tady pro vás máme 5 tipů, které vám pomohou k tomu užít si to bez trápení.

Přestože ženám pomyšlení na tuto praktiku přináší stejné návaly euforie jako představa laparoskopického odebrání vaječníků bez umrtvení, je velká pravděpodobnost, že i vy to kvůli partnerovi nebo vlastní zvědavosti dřív nebo později zkusíte. Jenže se jedná o dosti choulostivou záležitost, kterou se nevyplatí podcenit. Zkrátka se někdy nevyplatí, když vám ho chlap šoupne do zadečku bez jistých příprav. Zde je návod, jak se na premiéru připravit.

1. Příprava – Pokud jste neměla ve svém zadečku ještě ani prst, nevrhejte se bezhlavě rovnou do análního sexu. Chce to jednoznačně přípravu. Bez první mety se jednoduše nešoupejte druhé. Unáhlené kroky by vás pak mohly mrzet.

2. Hygiena – Hygiena je při návštěvě třinácté komnaty alfa omega. A zběsilými manévry s deodorantem kolem těla to tentokrát neošálíte. Ve sprše použijte hypoalergenní mýdlo, aby nebyla vaše pokožka zbytečně podrážděná ještě před vniknutím údu. Hotovo? Tak teď můžeme jít dál.

3. Kdo maže, ten jede! – Připravte si lubrikant. A připravte si ho hodně. Lubrikační gely na vodní bázi nejsou to pravé ořechové. Musíte ho totiž v průběhu sexu neustále doplňovat a ke všemu tolik neklouže. V sexshopu prodávají speciální gely pro anální sex, které minimalizují počet trhlinek a významně zmírňují počáteční nepříjemný pocit. Jsou sice dražší, ale tato investice se zcela jistě vyplatí. Pokud zjistíte, že anální sex není pro vás, můžete lubrikanty používat i při klasickém vaginálním styku.

4. Správná poloha – Před análním stykem se musíte pořádně uvolnit. Nesmíte se nervovat, ale zároveň hned nesmíte poslušně jít do základní polohy. Pokud oddaně půjdete na všechny čtyři, jste vedle jak ta jedle. Zezadu do vás partner zavede penisovou sondu mnohem, ale mnohem hlouběji, než když jste na lopatkách. Proto je lepší zkusit nejprve misionářskou polohu. Pěkně si lehněte na záda, uvolněte se a ztopořený úd, namazaný od hlavy až k patě lubrikačním gelem, pomalu vsouvejte dovnitř.

5. Jídlo je zlo! – Zadeček není pro milování primárně určen, proto rovnou zapomeňte na nečekané vniknutí ve chvíli, kdy na to nejste připravena. Před sexem byste měla být zcela vyprázdněna a určitě do sebe netlačte sekanou, než půjdete na věc, abyste se pořádně posílila. To by bylo mrzení…

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy tipy poprvé anální sex anál

Přečtěte si také