ODHALENO: 5 tipů pro odvážné holky, co se toho nebojí! Kdy si můžete vyrazit jen tak naostro?

Holky, kdy můžete nechat kalhotky doma?

Vzrušuje vás představa, že se procházíte městem bez kalhotek a kolemjdoucí pánové o tom nemají nejmenší zdání? Pak patříte k té části holek, které milují výzvy, ničeho se nebojí a rebelství je jejich doménou. I kdybyste však takové představy nikdy neměly, ten osvobozující pocit zanechání kalhotek doma v šuplíku by si zkrátka jednou měla vyzkoušet každá, a proto přinášíme 5 tipů, v jaké situaci si to můžete klidně dovolit.

1. Už nemáte žádné čisté prádlo

Praní je luxus, který si v dnešní době spousta z nás nemůže dovolit. Anebo jsme prostě jenom líní. Tak či tak, absence čistých kalhotek vytváří příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít.

2. Nikdo na to nikdy nepřijde

Jste si jistá, že vaši troufalost nikdo nikdy neodhalí? Tak jen do toho, zahrajte si na přísně tajnou agentku. Pocit vzrušení vás pak bude provázet po celý zbytek dne.

3. Cítíte se dnes obzvlášť sexy

Každý den není posvícení, když už ale je, tak by se toho mělo využít. Máte skvělou náladu a cítíte se obzvlášť sexy? Dejte kalhotkám jeden den volno a běžte se bavit bez nich.

4. Menstruace není kamarád

Po několika náročných dnech, kdy vám všichni lezli na nervy, zmrzliny a vína nikdy nebylo dost, a váš klín dostával těžce zabrat, je čas dát mu trochu odpočinout. Vykašlete se na kalhotky a dopřejte mu svobodu.

5. Máte žhavé rande

Překvapit kluka na druhém rande bez kalhotek asi není úplně ideální, takové páté, šesté, když se vám opravdu líbí, a víte, že to s ním v posteli zamává, zní jako ideální plán.

Sdílejte článek
Štítky tipy kalhotky holky naostro randění

Přečtěte si také