ODHALENO: 5 znamení, že byste neměla mít s klukem anální sex. Proč si ho od vás nezaslouží?

Zvažujete, že byste se s ním vrhla do prvního análního sexu? Přinášíme vám hned 5 důvodů, proč to není nejlepší nápad.

Je celkem běžné, že se lidé snaží zpříjemnit své postelové hrátky nějaký tím experimentováním. A často se v tomto ohledu rozhodnou vyzkoušet anální sex. Jenže v rámci intimity je tento akt velmi důležitý a holka si dává většinou velký pozor, komu svůj zadeček zpřístupní. Jak poznáte, že byste dotyčnému tuto výsadu opravdu dávat neměla?

Nezáleží mu na vás - Pokud nemáte pocit, že partnerovi záleží na vašem pohodlí, do análnho sexu se s ním nevrhejte. Na tento druh hrátek je třeba někdo, kdo na to půjde pomalu a bude mu záležet, jestli je vám to příjemné. Zkrátka aby to nedělal jen kvůli sobě, ale také kvůli vám.

Nechce použít kondom - Pokud nechce použít kondom a chce přecházet ze zadečku do vagíny, mělo by to znamenat téměř stopku. Jemu je to možná pohodlnější, vám to ovšem může zadělat na zdravotní komplikace. Může vám roznést bakterie, které následně způsobí vaginální záněty. A to rozhodně nechcete!

Tlačí na vás - Pokud na vás tlačí a nezajímá ho, jestli to chcete vy, zařaďte zpátečku. Tomuto klukovi záleží jen na svých potřebách a na tom, že to chce prostě vyzkoušet. Nemusíte to pro něj dělat. Nestojí vám za to.

Říká, že je to lepší než klasický sex - Pokud vám neustále vypráví o tom, že při análním sexu jste sevřenější, díky čemuž si to více užije, zpozorněte. Nechce mít dlouhodobější styk s klukem, který vám způsobuje komplexy z toho, že snad nemáte dostatečně úzkou vagínu.

Je moc hrrr - Pokud máte pocit, že se v posteli neumí ovládnout, těžko to dokáže při análním styku. Mohl by vám tak v zápalu vášně natrhnout zadek. Na anální sex je třeba přípravy a pořádná dávka něžnosti!

Sdílejte článek

Přečtěte si také