Sex a vztahy

19. listopadu 2019 14:28

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 totálně bizarních způsobů, jak ženy dostaly kopačky. Dámy, stalo se vám to taky?

Když se chce chlap rozejít, je to vždycky nepříjemné. Ale pořád se to dá ještě udělat důstojně. Každopádně tihle borci se tedy fakt moc nepředvedli.

Rozchod po sexu. Už tak je to pro ženy příšernou záležitostí. Tím nejhorším způsobem, jak někteří chlapi dávají kopačky, je to, že to řeknou těsně po milování. Tenhle způsob je hodně drsný. Existuje však ještě větší prasárna – rozchod řečený BĚHEM sexu.

Změna statusu. Nejčastěji na Facebooku nebo kdekoliv jinde. Třeba oznámení ostatním toho, že je svobodný. Bezva. Tohle vážně není důstojný způsob, jak říct, že je už mezi vámi konec.

Esemeska. Tohle je asi další šílený způsob, jak někomu říct, že už to moc nevidí. Když chlap něco takového není schopný říct do očí, ale počká si na esemesku, messenger nebo jinou nepsanou komunikaci, je to prostě zbabělec. Bohužel běžné.

Zmizení. Dělat mrtvého brouka, když je chlap ve vztahu a najednou začne předstírat, že s ženou nemá nic společného. No, to akorát prohlubuje nedůvěru žen vůči mužům a navíc to každé potvrdí, že s panem dokonalým jenom ztratila čas. Zase to svědčí o zbabělosti.

Nenadále. Když to párečku klape, žena je zamilovaná a všechno ve vztahu je v pořádku včetně báječného sexu. Když vtom ji pozve na večeři, kde prohlásí, že se chce rozejít nebo si dát pauzu. Tím, že je to tak neočekávané a bez náznaků, je to rána pro každou. Ale pořád lepší než všechny předchozí způsoby.


Přečtěte si také