Sex a vztahy

4. srpna 2020 10:19

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 5 triků, kterými si omotáte muže kolem prstu. Tohle rozhodně musíte zkusit, dámy!

Chcete, aby se do vás muž úplně zbláznil a už se nikdy nekoukal po jiné? Tyhle triky na něj budou působit jako magnet!

Stačí se držet těchto rad a váš vyvolený z vás bude úplně paf.

1. Komplimenty

Muži milují chválu a uznání, proto ho chvalte i za maličkosti. I když například domácí práce neudělá tak, jako vy, pochvalte ho. Snaha se totiž taky počítá. Uvidíte, že jakmile muži vzdáte kompliment, otevře se vám a získáte jeho pozornost.

2. Svádějte ho

První rande nebo už několikátá večeře, na tom nezáleží. Většina mužů je paf z letmých dotyků, očního kontaktu nebo sladkého úsměvu. Naopak se vyhněte dětinskému chichotání či okatému výstřihu.

3. Mlčeti zlato

Muži nemají rádi, když ženy příliš mluví. Neříkáme, abyste celé rande promlčela, ale dejte také prostor vašemu partnerovi a naučte se naslouchat. I muži se rádi svěří se svými problémy, které je trápí.

4. Nechte si pomoci

Ačkoli jste silná a nezávislá žena, nebojte se říct si o pomoc. Muži milují, když se můžou předvést a ukázat vám, jak jsou silní a nepostradatelní. Jednou za čas využijte jejich pomoc, zvítězí tím obě strany.

5. Nebraňte se novým sexuálním zážitkům

Kupte si nové prádlo, nechte si od kamarádky poradit novou sexuální polohu nebo se jen zeptejte svého milého na jeho sexuální touhy a splňte mu je. Pokud s tím oba budete souhlasit a bude vám to příjemné, není důvod nezkoušet nové věci a opepřit si sexuální život.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy dlouhodobý vztah láska

Přečtěte si také