Sex a vztahy

17. června 2020 18:58

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 typů lidí, kterým byste důvěřovat rozhodně neměli. Jaký z nich vám může uškodit nejvíc?

Dřív než si pustíte někoho do života, měli byste si toho člověka trošku prověřit. Jsou totiž lidé, které se opravdu nevyplatí pustit do svého života.

1. Klepny. To jsou lidi, kteří vám okamžitě a bez váhání prozradí tajemství někoho jiného. Takových kamarádů byste se určitě měli vyvarovat, nebude dlouho trvat a prozradí i vaše osobní věci.

2. Využívači. Jak už název napovídá, tihle lidé se s vámi baví jen proto, aby od vás mohli získat nějaké výhody. Jestli vidíte na tomto člověku, že používá své okolí pouze a výhradně k naplnění svých potřeb, zpozorněte.

3. Ti, co vyvolávají konflikty. Neustále mají sklony vytvářet neexistující problémy tam, kde nejsou a neustále vyvolávají hádky. Těmto lidem se nikdy nevyplatí důvěřovat.

4. Neempatičtí. Lidé, kteří postrádají empatii, jsou bohužel často sobečtí a zahledění do sebe. Když nemají dost pochopení pro vaše pocity, tak jak jim pak máte věřit?

5. Jsou neustále oběti. Ať se stane cokoliv, tak si můžete být jistí, že za to může někdo jiný než oni. Jsou vždy ti ukřivdění chudáčci, co za nic nemůžou. Ve skutečnosti jsou to ale manipulátoři, kterým se nic nelíbí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také