ODHALENO: 5 věcí, které napoví, že se váš vztah řítí do záhuby! Co byste nikdy neměli dělat?

Čemu byste se měli vyhnout, aby vám to ve vztahu klapalo?

Existuje mnoho návodů a rad, jak si udržet spokojený vztah. Také je ale velké množství osvědčených metod, jak přivést vztah do záhuby. Máte svou druhou polovičku skutečně rádi a myslíte to s ní vážně? V tom případě byste se měli vyvarovat těchhle pěti věcí, které mohou pouto mezi vámi pěkně zpřetrhat.

Upřednostňování klienta před partnerem – Aby vám vztah fungoval, měli byste oba přehodnotit své priority. Hlavně workoholici mají problém si udělat na své partnery čas. Ten totiž radši věnují svým klientům nebo nadřízeným.

Neustálá přítomnost mobilu v ruce – Je mobil nedílnou součástí celého vašeho dne? V tom případě neustále dělíte svou pozornost mezi několik věcí najednou. Zkuste na chvilku mobil odložit a věnovat se výhradně svému partnerovi. A to nejen v době, kdy spolu máte sex.

Shazování před přáteli – Neshazujte svého partnera a snažte se mluvit pozitivně o jeho kariéře. A to zejména před ostatními. Mnoho lidí totiž často spojuje svou identitu právě se svou profesí a každý nevhodný vtípek nebo popíchnutí tak může zanechat nedozírné následky.

Berete druhého jako samozřejmost – Ženy i muži milují komplimenty! Proto byste na ně neměli zapomínat ani při dlouhodobém vztahu. Partnera byste neměli brát jako samozřejmost a stále byste měli vnímat ty hezké věci, které pro vás dělá.

Rozčilujete se, když vám nenapíše – Tento bod platí zejména pro ženy, objevit se ale může i u mužů. Neměli byste se rozčilovat, když vám váš partner během dne nenapíše. Nechovejte se jako policajti a nekontrolujte každou jejich volnou chvíli. Když budou kvůli nedostatku komunikace neustále hádky, partner vám bude psát z povinnosti. A to přece nechcete, že?

Sdílejte článek

Přečtěte si také