ODHALENO: 5 věcí, na které se vás chlap bojí zeptat v posteli. Co se holkám stydí říct?

Snad každý muž má své tajné sexuální sny či přání. Některé z nich se vám ale stydí říct. Co od něj možná nikdy neuslyšíte?

Konverzace mezi partnery v posteli je extrémně důležitá a je podstatné, aby si vzájemně sdělovali, co je při sexu vzrušuje či jak to mají rádi. A samozřejmě by měli mluvit i o svých sexuálních tužbách. Jenže jsou věci, které se prostě váš protějšek stydí říci a nejspíš je z něj jen tak nedostanete. V některých případech je jeho mlčení možná i trochu na místě, většinou by se však opravdu neměl bát svá tajná přání vyslovit. A dámy, věřte, že minimálně jednu z těchto věcí před vámi tají i váš chlap.

Nedáme si trojku s tvou nejlepší kamarádkou?

Není muže, který by nemiloval sex. A sex ve třech je snad snem každého. A pokud máte ve své blízkosti krásnou kamarádku, je jasné, že tahle myšlenka vašemu drahému hlavou prolítla minimálně jednou. Ale možná je opravdu dobře, že se vás na tohle nikdy nezeptal, co?

Zajdeme někdy na swingers?

Tohle bývá mnohdy tabu, protože by se vás mohlo dotknout, že má váš protějšek potřebu mít sex ještě s někým dalším. Nemusíte být nutně polena v posteli, aby měl váš partner chuť experimentovat. Zkuste mu to navrhnout sama. Uvidíte, že bude nadšený.

Strčila bys mi prst do zadku?

Ačkoli se tomuto tématu muži vyhýbají, stimulace prostaty je jim velmi příjemná. Okamžité vyvrcholení je zaručeno. Ovšem není muže, který by si o to sám požádal. Pár jich tedy asi bude, ale to ti, kteří se nebojí, že by byli označováni za gaye. Právě z toho důvodu si to řada heteráků nechá pro sebe.

Budeš někdy dominantní?

Většinou bývá muž tím, kdo je v posteli dominantní a žena ta submisivní. A tak požádat ženu o to, že by si rád vystřídal role, pro něj nemusí být dvakrát příjemné. Zkuste si někdy vyměnit role.

Vykouříš mi ho?

Jsou ženy, které nemají rády orální sex. A tak řada mužů netuší, jak jim to naznačit. Přece jen nechcete nikoho do ničeho nutit, ale rádi byste protějšku naznačili, co je vám příjemné. Zkuste tak partnerovi někdy nadhodit, zda si otevřeně nepopovídáte o svých sexuálních fantaziích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také