Sex a vztahy

6. listopadu 2022 13:02

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 žhavých tipů, kterých se držet, když jste na sex párty! Co v žádném případě nedělat?

Jak se správně chovat na sex párty?

Nudíte se? Tak si místo medvídka mývala pořiďte členství v nějakém ze známých sex klubů ve vašem městě a ponořte se do světa erotiky, vzrušení a vášně, jak jste jej ještě nezažili. Než tak ovšem učiníte, je třeba vzít na vědomí pár základních věcí, říkejte jim třeba rady pro začátečníky, bez kterých byste se mohli v sexuálním labyrintu cizích lidí snadno ztratit. A začneme hned tím prvním, pravděpodobně nejdůležitějším:

1. Vezměte s sebou partnera či partnerku

Většina lidí na sexuálních párty je tam v s někým. Popravdě většina je tam dokonce v páru, aby si našla další pár do swingu. Na samostatné číhající zoufalce není nikdo zvědavý, z toho důvodu dokonce spousta klubů ani jednotlivce nepřijímá. Domluvte se tedy s kamarádkou či přítelkyní (s níž máte tyto věci vyřešené) a vyrazte. Nezapomeňte si ale předtím zároveň ujasnit vaše vlastní vnitřní pravidla – například co můžete a nesmíte dělat a s kým.

2. Dodržujte pravidla

A když už jsme u těch pravidel, většina klubů má svůj vlastní řád, jehož součástí je často například i dress code. Pokud nechcete skončit na chodníku před klubem se zmuchlanou košilí od vyhazovače a doživotním zákazem u jména, doporučujeme se všemi pravidly (včetně toho dress codu) řídit. Respektujte ostatní, respektujte sami sebe a užijete si skvělou noc.

3. Vezměte si na sebe něco sexy

Přijít do sex klubu v džínech a tričku je asi jako přijít na fotbalový zápas v kvádru a s motýlkem. I proto mají kluby své dress cody, pokud jej ale neuvádějí, je třeba pořád ctít určité zásady. A ty hovoří, že by váš outfit měl odpovídat atmosféře – můžete si tak vzít sako bez trika či košile, obojek na krk nebo třeba suspenzor s ostny. Kreativitě se meze nekladou, důležité však je, abyste se dobře a pohodlně cítili i vy sami.

4. Neopijte se

Pít alkohol na sex párty je normální. I kdybyste tak třeba jen sbírali kuráž. Nic se ovšem nemá přehánět a s opilcem se nikdo seznamovat nebude. Nehledě na to, že alkohol může významně přispět k oslabení vašeho výkonu.

5. Doneste si vlastní kondomy a nezapomeňte se smát

Ačkoliv se na takových akcích kondomy i lubrikační gely rozdávají zdarma, většinou nejde o žádné extra kvalitní produkty. Doneste si tak své vlastní tenké kondomy, oblíbený lubrikační gel a hlavně, HLAVNĚ, když se něco nepovede nebo se přihodí trapas, nebojte se tomu zasmát. Smích je nejlepší reakce na všechno. Tedy všechno související s vámi, ostatním se za žádných okolností nesmějte, zejména ne, když to zrovna budou dělat.

Zbytek už je na vás, hlavně si to užijte, seznamte se s ostatními, a i kdyby třeba první noc na nic nedošlo (ať už z jakýchkoli důvodů), nebojte se si to v budoucnu zopakovat. Podruhé je to koneckonců vždycky lepší.

Sdílejte článek
Štítky pravidla erotika tipy klub sex party

Přečtěte si také