Sex a vztahy

25. listopadu 2018 11:08

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 způsobů, jak si chlapi můžou užít mnohonásobný orgasmus! Věděli jste, že to jde?

I muži mohou zažít mnohonásobný orgasmus. Fakt.

Dobré zprávy, dámy a především pánové. Podle všeho totiž mnohonásobný orgasmus není čistě záležitost žen – zvládnou ho i chlapi. Jak?

Pochopitelně to není žádná sranda a vyžaduje to nejen trénink, ale i velkou trpělivost, a především duševní rovnováhu, která vás naučí kontrole. Nejlépe toho pak dosáhnete pomocí těchto metod:

1. Taoismus

Filozofická cesta, které dosáhnete tak, že budete žít v harmonii s vnějším kosmem. Sperma je podle všeho v podstatě taková energie, kterou si můžete ukládat – lidé, kteří se tomuto směru věnují, se pak za léta cvičení naučili potlačit erekci a vrátit už připravený ejakulát zpátky do svých vnitřních zásob, kterými se tak posilují.

2. Tantrismus

Pointou tantrického sexu je nemít orgasmus. Tímto způsobem naakumulujete dostatek energie (ano, opět se tak říká ejakulátu), který později můžete ve větším množstvím po menších dávkách ze sebe dostat.

3. Kegelovy cviky

Tyto cviky překvapivě neslouží jen těhotným ženám, můžou je totiž provádět i pánové, posílí si tak totiž pánevní oblast a svalstvo, díky čemuž je bude tělo více poslouchat. A to se při snaze oddálit orgasmus za cílem ještě většího uspokojení docela hodí.

4. Erotické hračky

Tohle je celkem jednoduché. Cítíte, že už budete? Pak jednoduše přestaňte v tom co děláte, a zapojte do sexu erotické hračky, pomocí kterých udržíte svoji erekci i ženino vzrušení, aniž byste se museli hned udělat.

5. Tak trochu jiný orgasmus

Věděli jste, že můžete mít orgasmus i jinak než ejakulací? Ano, může přijít z vaší… ehm, zadní části, a je k tomu potřeba určité stimulace. Ať už pomocí „hračky“, nebo partnerčina prstu – zkrátka – jde to. Na druhou stranu dopředu říkáme, není to pro každého.

Sdílejte článek
Štítky hračka energie Sex Ženy muži orgasmus erekce ejakulace erotické hračky

Přečtěte si také