Sex a vztahy

2. listopadu 2021 09:44

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 hvězdných párů se podělilo o recept na šťastné manželství. Co za tím stojí?

Recept na dlouhé a hlavně šťastné manželství by chtěl znát každý. Nyní se celebrity podělily o své rady.

Ať tomu chcete věřit nebo ne, i celebrity jsou obyčejní lidé s každodenními problémy. Zejména co se lásky týče. Žít v harmonickém dlouhodobém vztahu je prostě náročné, o to víc, když vás na každém kroku pronásledují paparazzi a sledují miliony fanoušků. Přesto si hrstka slavných párů dokázala udržet spokojené manželství a nyní se podělila o svá tajemství. Jaký je podle hvězd recept na šťastný vztah?

1. Neil Patrick Harris a David Burtka

Hvězda oblíbeného seriálu Jak jsem poznal vaši matku Neil Patrick Harris a jeho manžel David Burtka věří, že komunikace je opravdové tajemství dlouhodobého manželství. „V našem vztahu je jednoznačně nejdůležitější komunikace. A pokud to znamená, že občas musíme zvýšit hlas, musíme prostě zvýšit hlas. Nedržet v sobě pocity a myšlenky je klíčové. Svěřte se svému partnerovi,“ radí spokojený pár.

2. Beyoncé a Jay-Z

Podle popové hvězdy je ve vztahu zásadní klást sebe na první místo. „Byla jsem nezávislá, když jsem poznala svého manžela, a tak to i zůstalo,“ svěřila se Beyoncé. „Máme mezi sebou takovou přirozenou chemii. Jakmile nejsou muž nebo žena ve vztahu sebejistí, octnou se partneři v pasti. Nespoléhejte se na to, že vám někdo řekne, kdo jste. Vaši sebeúctu si určujete jenom vy,“ dodala zpěvačka.

3. Justin Timberlake a Jessica Biel

Justin a Jessica patří k jednomu z nejoblíbenějších hvězdných párů v Hollywoodu, a přitom jejich recept na dlouhodobé manželství je úplně jednoduchý – nikdy nepřestávejte randit. „I když se vezmete, musíte spolu chodit na rande. To, že máte děti to nesmí změnit. Možná to bude náročnější, ale důležité je si schůzky dopředu plánovat“ radil Timberlake.

4. Kristen Bell a Dax Shepard

Oceňovaná herečka přiznala, že její vztah s manželem nebyl vždycky jednoduchý. „Hádali jsme se, a dost. Kolikrát jsem na Daxe křičela, pak jsem práskla dveřmi od ložnice a odjela jsem pryč. Uvědomila jsem si, jak je moje chování toxické, až když na to manžel upozornil,“ řekla Kristen Bell. Podle všeho jí trvalo dost dlouho uvědomit si, že na svém chování musí zapracovat. Důležité je prý však neutíkat od problémů, ale začít je řešit.

5. Alicia Keys a Swizz Beatz

Několika násobná vítězka Grammy věří, že jedna z nejdůležitějších věcí v manželství je udržet jiskru. „S manželem se rádi navzájem překvapujeme a chodíme na víkendová rande. Jeden z nás vždycky něco vymyslí a ten druhý o tom nemá ani ponětí. Společně objevujeme nová místa a vytváříme si nové zážitky. To jsou vždycky moje nejoblíbenější chvíle,“ svěřila se Alicia Keys.

6. Blake Lively and Ryan Reynolds

Nejsladší pár v Hollywoodu odhalil, že recept jejich silného vztahu je zvládnutí time managementu. „Ryan ani já nemáme stejnou pracovní dobu, takže je to někdy náročné. Vždycky se ale snažíme plánovat si společný čas. Být spolu jako rodina je pro nás vždycky prioritou,“ prozradila Blake Lively. Představitel Deadpoola Ryan Reynolds dodává, že vzájemné škádlení a smích je známkou zdravého vztahu. Svědčí o tom i to, že si sám nikdy nenechá ujít příležitost svou manželku pořádně vytrollit.


Přečtěte si také