ODHALENO: 6 jasných tipů, jak mít mnohem lepší erekci. Pánové, víte, co děláte špatně?

Každý muž si přeje mít silnou erekci a učinit svou partnerku šťastnou. Tady máte zaručené tipy, jak dosáhnout opravdu dobré erekce.

Erekce je při sexu samozřejmě velmi potřebná věc, pro mnoho mužů se však může stát bohužel i malým prokletím. Někdy totiž reakce vašeho nádobíčka není taková, jak si a vaše partnerka představujete, ať se v posteli snažíte sebevíc. A i když to třeba jde, tak nějak tušíte, že v této oblasti jste schopni i daleko lepších výkonů. Mít co nejlepší erekci přitom není nijak těžké. Stačí dodržovat šest následujících jednoduchých pravidel.

1. Dobrá výživa – Jedním z klíčů pro dobrou erekci je zdravá výživa. Není dobré jíst tučná a těžko stravitelná jídla, pokud budete mít v blízké době sex. Je to jako u sportu, také se nepřejíte a nejdete běhat.

2. Nekuřte – Studie provedená na univerzitě v Kentucky zjistila, že muži kuřáci, kteří byli požádáni, aby ohodnotili své sexuální životy na stupnici od 1 do 10, dosahovali v průměru zhruba pět bodů. To je daleko od nekuřáků, protože ti v průměru hodnotili svůj intimní život na 9 bodů.

3. Milenka musí pryč – Jedna věc je, že sexu máte více, ale musíte se cítit alespoň trochu provinile, když jste s potom doma. Vina se může obrátit v úzkost a může vyvolat problémy s erekcí.

4. Stres je velké NE – Studie ukázaly, že vysoká míra úzkosti a pracovního stresu může být obrovským tlumičem. Vzhledem k tomu, že stres může vést k vyššímu krevnímu tlaku a cholesterolu, může vás potkat problém s erekcí.

5. Zhubněte – Jednoduchá rada, ale asi ta nejúčinnější.

6. Choďte pěšky – V jedné nedávné studii zjistili, že muži, kteří chodili 7 km denně, měli lepší erekci než muži, kteří mají sedavé zaměstnání. Dvacet minut tréninku bude také fungovat.

Sdílejte článek
Štítky Sex erekce tipy lepší erekce

Přečtěte si také