reklama

reklama

Muž má trvalou erekci kvůli nepovedené plastické operaci nosu! Jak se mu to proboha povedlo?

Publikováno: 12.08.2020
Chlápek šel na plastickou operaci nosu, stala se mu kvůli tomu ale hodně divná věc a on měl po ní nepřetržitou trvalou erekci.

reklama

Když byl ještě malý, tak měl tenhle chlápek, Neven Ciganovic z chorvatského Záhřebu, dost jasný obrázek o tom, jak by chtěl jednou vypadat – a to přesně jako panenka Bratz. Chtěl mít prostě malý nos, protáhlé tváře a velké rty. Aby naplnil svoje sny, tak musel dnes už 50letý muž podstoupit různé zákroky a kosmetické úpravy – třeba ve formě silikonových výplní rtů nebo implantátů do lícních kostí. V roce 2017 podstoupil plastickou operaci nosu, aby měl svůj vysněný malý nos.

Po této operaci se však začaly dít divné věci. Muž začal trpět nežádoucím priapismem, tedy dlouhotrvající a nechtěnou trvalou erekcí, která byla velmi bolestivá. Tato erekce není doprovázena sexuální touhou. Muž musel být pak ještě třikrát operován, aby se erekce zbavil – problém u něj totiž přetrvával tři měsíce. Lékaři si nebyli jisti, co erekci způsobilo, muž věří, že to bylo doplňkem stravy, který užíval a měl povzbuzovat i sexuální apetit. Naštěstí se z toho dokázal dostat a souvislost mezi operací nosu a erekcí nebyla prokázaná.

erekce penis

Táta nemůže vidět svou dceru kvůli trvalé erekci. Jak se mu to mohlo stát?

reklama