Virály

12. srpna 2020 16:39

sarka.turcekova@gmail.com

Muž má trvalou erekci kvůli nepovedené plastické operaci nosu! Jak se mu to proboha povedlo?

Chlápek šel na plastickou operaci nosu, stala se mu kvůli tomu ale hodně divná věc a on měl po ní nepřetržitou trvalou erekci.

Když byl ještě malý, tak měl tenhle chlápek, Neven Ciganovic z chorvatského Záhřebu, dost jasný obrázek o tom, jak by chtěl jednou vypadat – a to přesně jako panenka Bratz. Chtěl mít prostě malý nos, protáhlé tváře a velké rty. Aby naplnil svoje sny, tak musel dnes už 50letý muž podstoupit různé zákroky a kosmetické úpravy – třeba ve formě silikonových výplní rtů nebo implantátů do lícních kostí. V roce 2017 podstoupil plastickou operaci nosu, aby měl svůj vysněný malý nos.

Po této operaci se však začaly dít divné věci. Muž začal trpět nežádoucím priapismem, tedy dlouhotrvající a nechtěnou trvalou erekcí, která byla velmi bolestivá. Tato erekce není doprovázena sexuální touhou. Muž musel být pak ještě třikrát operován, aby se erekce zbavil – problém u něj totiž přetrvával tři měsíce. Lékaři si nebyli jisti, co erekci způsobilo, muž věří, že to bylo doplňkem stravy, který užíval a měl povzbuzovat i sexuální apetit. Naštěstí se z toho dokázal dostat a souvislost mezi operací nosu a erekcí nebyla prokázaná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také