ODHALENO: 6 překvapivých faktů o ženském orgasmu, které by měl vědět každý chlap. Pánové, tohle vám pomůže k lepšímu sexu!

Užitečné pravdy, o kterých neměli muži ani tušení. A vlastně ani kdejaká žena.

Ženský orgasmus je pro mnohé muže mnohdy věc záludná a přivést svou partnerku do sedmého nebe je pro ně horší než vypočítat složitou matematickou rovnici. Stačí přitom znát tato šokující fakta o ženském orgasmu a někteří pánové mohou mít rázem po starostech. Pokud se totiž jistými fakty necháte poučit, můžete být s uspokojením své partnerky mnohem úspěšnější! Takže si následující body laskavě zapište za uši.

1. Ženě trvá průměrně 10–20 minut než během předehry vyvrcholí. Jděte na to proto trpěli a hlavně pomalu!

2. Žena dosáhne orgasmu se svým partnerem v 62 % případů pohlavního styku. Když se tedy jednou nezadaří, není proč zoufat. Když je to ale víckrát…

3. Lesbičky dosahují orgasmu o 13,1 % častěji než heterosexuální ženy. Ženy zkrátka přesně vědí, co potřebují.

4. Pouze 11 % žen vyvrcholí během prvního sexu s novým partnerem. Může za to nervozita, alkohol nebo snad partner? V každém případě nejspíš “vítězí“ jiný faktor.

5. 67 % žen už někdy předstíralo orgasmus.

6. Neuvěřitelných 78 % žen orgasmus předstírá, aby zabránily "negativnímu důsledku", který by mohl sex bez orgasmu na vztah mít. Muži totiž přirozeně těžce nesou, když nedokážou ženu pokaždé uspokojit. Přitom ženy si mohou užít sex i bez orgasmu.

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus sex fakta

Přečtěte si také