ODHALENO: 6 tipů, jak sehnat holku do trojky! Kdy zaručeně zažijete váš vysněný sex?

Máte zdánlivě na dosah jeden z největších sexuálních snů každého chlapa, ale nevíte, kde a jak sehnat druhou ženu do party? My vám s tím poradíme.

Švédská trojka je „tajnou“ sexuální fantazií snad každého chlapa. Tedy samozřejmě verze se dvěma ženami. Jen šťastlivcům se však podaří do podobné situace dostat, natož do těchto sexuálních hrátek překecat svou partnerku. Jenže co když patříte mezi klikaře a vaše holka opravdu svolí k tomu, že bude sdílet vaši společnou postel ještě s další ženou? Víte, kde nejlépe druhou holku sehnat, nebo jak ji oslovit? Pokud si myslíte, že by to snad mohl být problém, my pro vás (jako vždy) máme pár zaručený rad, po nichž už rozhodně nebudete tápat.

Na dobrý kámošky zapomeňte – Ne, vybírat v blízkém kamarádském okruhu opravu není dobrý nápad. Vlastně je to poslední věc, kterou byste měli udělat. Buď vás vaše kámoška tajně miluje a nabídku do trojky s vaší přítelkyní vezme jako urážku, nebo kývne a vaše přítelkyně (která o její platonický lásce samozřejmě ví) bude naštvaná. Místo žhavých hrátek tak zažijete spíš trapnost a peklo.

Oťukejte si známé – Kámoška vašeho kámoše bude lepší volba. Trochu ji už znáte a víte, že je sexy a pro každou legraci. Ve srandě jí tedy něco takového navrhněte a uvidíte, jestli taky napůl v legraci opáčí, že by do toho šla, nebo ne. Pak už jen stačí odhodit humornou tvář a odvést si ji domů.

Koukněte na Tinder – Sexuchtivá holka tam je každá druhá, teda vlastně každá, i když to o sobě samozřejmě na profilu zapírá. Hodně z nich určitě nebude mít problém s tím, že vás v posteli bude lichý počet.

Zeptejte se jí na férovku – Líbí se vám, vaší holce rovněž. Tak za ní prostě oba přijďte (ať si nemyslí, že jste jenom sám zvrhlík) a společně se jí zeptejte. Upřímnost, odvaha a bezprostřednost se v podobných situacích počítají nejvíc. Třeba řekne: „Tak jo".

Vyhecujte ji – Řeknete svý holce, že nevěříte, že by dokázala sbalit ženskou a pořádně si s ní v posteli pohrát. Vsaďte se, že jakmile se trochu připije, tak se vás hodně rychle bude snažit vyvést z omylu. I kdyby pak holky dováděly jenom spolu, vy se můžete aspoň dívat. A to je taky super, ne?

Přiveďte si domů milenku – Dobrá, tohle je už celkem drsná situace jen pro ty nejodvážnější. Jestli se vám nechce nikde shánět cizí holka, přiveďte domů tu, kterou už nějaký ten pátek znáte. Před přítelkyní/manželkou samozřejmě oba musíte hrát, že se vidíte poprvé. Ten adrenalin vás rozrajcuje.