Sex a vztahy

21. července 2020 17:02

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 tipů na předehru, po kterých vám žena totálně podlehne. Co zabere na každou?

Zaručené triky, po kterých to vaše holka bude chtít hned! Co byste už konečně měli vyzkoušet?

Mužům často připadá předehra zbytečná a nechtějí se s ní moc dlouho zdržovat. I když ženy taky občas ocení rychlovku, nějaký čas na rozehřátí, uvolnění a naladění na erotickou vlnu většinou potřebují. Vyzkoušejte tyhle jednoduché triky a bude škemrat, ať už ji víc „netrápíte“ a jdete na věc! Po těchto tricích začne vrnět jako kočka.

Sveďte ji na gauči jako na střední – Nebo kdekoliv jinde než v ložnici. Se svlékáním ale ještě počkejte a mazlete se oblečení. Pod tričko jí rukama samozřejmě zajet můžete, ale počkejte, až to nebude moct vydržet a sama z vás začne rvát oblečení.

Dejte jí polibek, ze kterého se jí podlomí kolena – Málokdo umí dobrého francouzáka, aniž by se mu z jazyka stal oslizlý plž. Zvládnete-li jí dát ale hluboký polibek, který jí dá jasně najevo, že ji chcete, roztaje vám pod rukama.

Buďte spontánní a překvapte ji na veřejnosti – Tím nemyslíme triumfální rozevření kabátu, pod kterým budete nahý. Ale zajeďte jí rukou do klína v kině nebo ji začněte vášnivě líbat v knihovně. Pointa je ji nažhavit na místech, kde si to nemůžete hned rozdat. Po příchodu domů vás za vaši drzost určitě „potrestá“ sexem už v předsíni.

Líbejte ji na krku – Ženy to milují. Šíje je hlavní erotogenní zónou, a pokud navíc máte srniště, kterým ji po krku lehce poškrábete, nebo ji lehce kousnete do ucha, zatmí se jí před očima.

Udělejte jí masáž – Klasika, co ale funguje. Oceňte ji za to, jakou má náročnou práci, a nabídněte jí, že ji uvolníte příjemnou masáží. Snažte se ji ale neuspat a obyčejné masírování po pár dotycích převeďte na erotickou masáž.

Nedotýkejte se jí – Trochu divné, pokud si ji chcete rozehřát, ne? Pamatujte ale, že největším sexy orgánem je mozek. Snižte hlas a začněte jí bez dotyků popisovat, co byste s ní chtěli dělat nebo co se vám na ní líbí. Chybí-li vám slova, pusťte si společně erotický film. Nechte prostor její představivosti, ale nenapínejte ji dlouho. Když už uvidíte, že vzrušením lapá po dechu, přejděte k akci.

Sdílejte článek
Štítky Sex tipy předehra

Přečtěte si také