Tipy na předehru. 1
Autor: istock.com Tipy na předehru. 1

ODHALENO: 6 tipů na předehru, po kterých vám žena totálně podlehne. Co zabere na každou?

MilanR. Publikováno: 21.07.2020
Zaručené triky, po kterých to vaše holka bude chtít hned! Co byste už konečně měli vyzkoušet?

reklama

Mužům často připadá předehra zbytečná a nechtějí se s ní moc dlouho zdržovat. I když ženy taky občas ocení rychlovku, nějaký čas na rozehřátí, uvolnění a naladění na erotickou vlnu většinou potřebují. Vyzkoušejte tyhle jednoduché triky a bude škemrat, ať už ji víc „netrápíte“ a jdete na věc! Po těchto tricích začne vrnět jako kočka.

Sveďte ji na gauči jako na střední – Nebo kdekoliv jinde než v ložnici. Se svlékáním ale ještě počkejte a mazlete se oblečení. Pod tričko jí rukama samozřejmě zajet můžete, ale počkejte, až to nebude moct vydržet a sama z vás začne rvát oblečení.

Dejte jí polibek, ze kterého se jí podlomí kolena – Málokdo umí dobrého francouzáka, aniž by se mu z jazyka stal oslizlý plž. Zvládnete-li jí dát ale hluboký polibek, který jí dá jasně najevo, že ji chcete, roztaje vám pod rukama.

Buďte spontánní a překvapte ji na veřejnosti – Tím nemyslíme triumfální rozevření kabátu, pod kterým budete nahý. Ale zajeďte jí rukou do klína v kině nebo ji začněte vášnivě líbat v knihovně. Pointa je ji nažhavit na místech, kde si to nemůžete hned rozdat. Po příchodu domů vás za vaši drzost určitě „potrestá“ sexem už v předsíni.

Líbejte ji na krku – Ženy to milují. Šíje je hlavní erotogenní zónou, a pokud navíc máte srniště, kterým ji po krku lehce poškrábete, nebo ji lehce kousnete do ucha, zatmí se jí před očima.

Udělejte jí masáž – Klasika, co ale funguje. Oceňte ji za to, jakou má náročnou práci, a nabídněte jí, že ji uvolníte příjemnou masáží. Snažte se ji ale neuspat a obyčejné masírování po pár dotycích převeďte na erotickou masáž.

Nedotýkejte se jí – Trochu divné, pokud si ji chcete rozehřát, ne? Pamatujte ale, že největším sexy orgánem je mozek. Snižte hlas a začněte jí bez dotyků popisovat, co byste s ní chtěli dělat nebo co se vám na ní líbí. Chybí-li vám slova, pusťte si společně erotický film. Nechte prostor její představivosti, ale nenapínejte ji dlouho. Když už uvidíte, že vzrušením lapá po dechu, přejděte k akci.

Jak alkohol ovlivňuje váš sex? 1

ODHALENO: Jak různé typy alkoholu ovlivní váš sexuální život? Tyhle tipy se vám budou zaručeně hodit

polštář vztahy sex

ODHALENO: Zapojení této věci do sexu zaručí ženám nezapomenutelný orgasmus! Na co nesmíte v posteli zapomenout?

reklama