návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 6 tipů, po kterých vydrží chlap v posteli mnohem déle! Jak zaručíte své holce až půlhodinový sex?

Ženy chtějí zažít v posteli vášnivý, a hlavně dlouhý, sex! Jak jim ho můžete konečně dopřát?
Vydáno: 19.03.2019
6 tipů, po kterých vydrží chlap v posteli mnohem déle. 1
Autor: istock.com 6 tipů, po kterých vydrží chlap v posteli mnohem déle. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Studií, které zjišťovaly, jak dlouho muži při sexu vydrží, a jak dlouho by si naopak chtěly užívat ženy, je opravdu nepřeberné množství. Jedna z nejnovějších např. tvrdí, že pánům stačí k vyvrcholení v průměru pět a půl minuty. Za předčasnou ejakulaci pak považovali všechny časy nižší než dvě minuty. Ženy jsou ale samozřejmě o něco náročnější. Měly by totiž v posteli nejraději samce, který vydrží rovných 23 minut! A některé ženy pak podle průzkumů nepohrdnou ani rovnými 30 minutami.

To ovšem není pro většinu chlapů nejlepší zpráva. Nemusíte se ale ničeho bát. Existuje totiž několik zaručených tipů, jimiž se mohou muži vyhnout předčasné ejakulaci a zařídit tak ženě klidně i vytoužený půlhodinový maratón. Stačí jen vyzkoušet následující triky.

Zpomalte – Nedupejte jak králíci. Pomalejší tempo zajistí menší stimulaci a tím i delší a vlastně lepší sex.

Používejte kondomy – Využijte toho, že kondomy mohou snižovat citlivost. Vydržíte déle. A když u toho nebudete fňukat, že ten kondom nechcete, partnerka to taky ocení.

Vzpomeňte si na tchyni – V kritický moment si představte něco opravdu neerotického. Třeba matematickou rovnici, vstávání do práce, topení malých štěňátek či matku vaší partnerky. Je to na vás. Ale zase bacha, abyste se neutlumili až příliš.

Zmáčkněte ho – Sevření penisu (ne zas moc brutální) před vyvrcholením může odvrátit ejakulaci. Sex tak bude trvat déle. Zmáčkněte žalud a podržte ho, dokud pocit, že se teď uděláte, nezmizí. Pak si dejte půlminutovou pauzičku a jede se dál.

Masturbujte – Učený z nebe nespadl. Takže vám masturbace může pomoct, až budete střílet ostrými. Můžete u ní navíc trénovat sevření penisu a oddalování ejakulace. Když vás partnerka nenačapá, poděkuje vám.

Dělejte jí dobře – Víte, že už to na vás jde, ale partnerka by ráda pokračovala? Zastavte pronikání a vrhněte se na jiné sexuální hrátky. Třeba jí udělejte radost svým jazýčkem. Tento typ oddalování je velmi úspěšný.

Co holky v posteli opravdu chtějí?

ODHALENÍ: Žádná romantika. Ženy v posteli ve skutečnosti chtějí tuhle drsnou věc! Udělejte ji a budete...

Sexuální touhy podle horoskopu. 1

ODHALENO: Tohle jsou tajné sexuální touhy podle znamení zvěrokruhu! Štíři chtějí divošku, Býci touží po…

Článek je zařazen v: Sex , výdrž , muži nevydrží , předčasná ejakulace , tipy , dlouhý sex , triky