Sex a vztahy

9. července 2021 17:00

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 triků, jak chlapa uspokojit svým PRSY! Na velikosti opravdu nezáleží…

Jak známo, svět lidí už se dávno nedělí jen na muže a ženy, ale také na horňáky a dolňáky. A právě prvním jmenovaným bychom rádi věnovali tento užitečný návod k prohloubení rozkoše a případně inspirovali k rozšíření vašich metod, jak jí dosáhnout.

Asi nemá smysl debatovat o velikosti prsou, přestože to je při sexuálních praktikách tohoto druhu celkem zásadní. Zkrátka vyjděme z faktu, že každá žena je má jiné, a přesto s nimi může svého partnera dokonale uspokojit. Větší velikost je tedy v případě „prsních“ hrátek stále výhodou, ale vlastně ne zase tak velikou.

1. Ideální předehra

Žena si pomocí správně narostlého hrudníku může samečka ideálně ochočit a navnadit. A to nejen postupným „rozbalováním“ z podprsenky nebo trička. Muž ležící na zádech stoprocentně ocení, otírání bradavek o vlastní prsa, břicho a konečně i nádobíčko. Taková jemná masáž je na úvod zaručenou pojistkou žádoucí erekce.

2. Klasika mezi prsa pro všechny

Některými páry podceňovaná praktika skýtá skutečné potěšení hned z několika důvodů. Hebká kůže ňader je pro penis při tření nepopsatelným blahem. Pokud jsou melounky větší, je příjemné, když je jeden z milenců k sobě tiskne, a zážitek tak zesílí. A právě jejich stlačování k sobě pomůže i majitelkám menších vnad. Dlaně nahradí nedostatek dalšího materiálu a ztopořený úd je obklopen ze všech stran tak i tak.

3. Klouzavé a měkké

Chcete-li si zpříjemnit chvilku, kdy penis klouže žlábkem mezi prsy, nenechte ho dřít a odírat, může to být bolestivé. Použijte voňavý masážní olej, lubrikant, svůj účel splní i sliny. A právě masáž klouzavými ňadry skýtá partnerům oboustranné potěšení. Doporučujeme prsa přitlačit k sobě a kroužit jimi proti sobě odzdola nahoru nebo obráceně. Kdo je hněte, na tom nezáleží. Slast zaručena!

4. Z jaké strany na ně?

Jak už jsme naznačili výše, když je žena nad mužem a dráždí penis shora, je to prostě zážitek. Nicméně jsou i další lákavé možnosti. Například, když žena klečí a partner stojí před ní s lehce pokrčenýma nohama, přitáhne si ji za ramena, tělo na tělo a zespoda přiráží. Také když partnerka leží na zádech a milenec se nad ní v rozkleku uvelebí ve správné pozici, nemůžete být zklamaní. Vyzkoušejte i polohu podobnou 69 s tím rozdílem, že místo do úst zamíří penis mezi prsa a milenka může chlapa ještě laskat jazykem na šourku nebo mezi půlkami.

5. Když je do pusinky tak blízko…

Tady není co řešit. Klouzající pánské nářadí mezi poprsím a vyplazený jazýček roztoužené milenky k sobě prostě mají akorát takovou vzdálenost, aby se mohly obě strany blíže seznámit. Proč tedy ne? Žena se může dokonale věnovat nejen špičce penisu, ale zároveň ji i naslinit, aby lépe prokluzoval. Kdo vyzkouší, neprohloupí…

6. Bradavky jsou mocné kouzelnice

Skutečně náruživí milovníci sexu jistě najdou plejádu dalších vychytávek, které potěší a zpestří akt lásky. Ale i my pro vás máme jeden bonusový tip. Ztvrdlá bradavka putující po celé délce mužství zaručeně boduje, ale to nejlepší přichází při pozvolném kroužení v oblasti navlhčeného žaludu. A když šikovná milenka schová své ztuhlé tajemství pod předkožku a zapojí prstíky, brány ráje se otevírají. Užijte si to!

Sdílejte článek
Štítky milenec ňadra prsa Sex Penis orgasmus penis

Přečtěte si také